reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Witam w ten słoneczny i mroźny dzionek:-).
Już wiem, co we mnie pływa...mały facecik:tak:. Jest zdrowy, jak rydz i rozwija się szybciej niż jego rówieśnicy:tak:. Byle tak dalej:tak:.
 
reklama
No i gratulacje Dorcia fajnie że chłopak mnie nie było pisane. Jeśli chodzi o wózek wejdz na allegro i poszukaj sobie firmy Adbor Baby lux kolor pomarańczowo-beżowy i sobie poczytaj jeśli będzie ci odpowadać to wtedy wyśle ci zdjęcia faktyczne.
Sandra ty agentko dobrze że skończyło się tylko na zwykłym kacu bez kaca moralnego a chłopom to tylko jedno w glowie a jak babka ma tylko wypite to chcą korzystać z okazji.
Ja u rodziców jestem mama poszła z Patką na spacer więc luz .
Nocka była troszke lepsza bo Nati spałą Patka jak zwykle pokazywała charakterek. Może jakaś z was ma wypróbowane coś na uspokojenie może wtedy by lepiej spała. Ona przez dzień mało je a w nocy włancza się jej ssanie.
 
Hop hop :-) Czy ktoś nas tu jeszcze pamięta? :-p Wiem, wiem - niedobra ja. Sama sobie po łapach dałam, odpokutowałam, 10 Zdrowasiek odmówiłam, poklęczałam na grochu i jestem :-)
U nas mhm... od poczatku :tak:byłyśmy na kontroli w szpitalu. USG głowy wykazało, że wszystkie zmiany zanikły i nie ma powodow do zmartwien. Nie bedzie zadnego napiecia i innych takich. :-D zmierzyła mała (71 cm) i zwazyła, przy czym bylo najwiecej smiechu...bo to Patologia Noworodka była...i waga mała...i zatrzymała się na 8,800 :szok: mam w domu małego łakomczucha :-D poza tym rozwija sie prawidlowo. Nastepna kontrola...w sierpniu jak skonczy roczek :-) Poza tym dni nam mijaja tak samo bez rewelacji. Mala lezakuje, ja leniu****e, bo nie wiele czasu mi zostalo...ale niestety...musze isc do lekarza. Sluchajcie, spac nie moge....jak Amelucha spi po 12 h tak ja normalnie ze 2-3 godz na noc :baffled: masakra

Witam nową forumowiczkę :-D:-D no i gratulujemy chłoptasia :tak::-)
 
No Brendy bo ty jesteś nabuzowana tym środkiem na odchudzanie chyba ja jakby mała spała mi tyle to bym była chyba najszczęśliwsza na swiecie. Ja regularnie co noc pobudka co 2 godziny z dobrym wiaterm.
Wczoraj po powrocie od rodziców pojechałam do osrodka zdrowie zapytac czy szczepia dzieci bo od zeszłego tygodnia nigdzie w okolicy nie szczepią dzieci a Patce została tylko żółtaczka i nast dopiero w sierpniu tak wiec mówią ze pediatra nie pozwolił ale jest lekarz od dorosłych i jak mała jest zdrowa to ja zaszcepi pielegniarka tak wiec zaliczyłam ostatnie szczepienie. Mała waży 8200 niecałe a chuda nie jest wiec wyobrażam sobie Amelcie no ale narazie to ona waga nie musi sie przejmować.
A tutaj dalej jak makiem zasiał jak tak dalej pójdzie to bede pisała sama ze sobą.
 
Od początku łatwiej mi było wybrać imię dla faceta, bo czułam, że to będzie facet i przeczucie mnie nie myliło:tak:. Wpierw podobał mi się Remigiusz albo Tymoteusz, ale teraz Aleksander albo Dominik. Facet czy nie facet najważniejsze, że zdrowy:tak:.
 
no rzeczywiscie sie tu pustawo robi:tak:
U nas ok, dziś bez spacerku więc marudny dzionek.
Jutro jedziemy na usg bioderek, mam nadzieje ze sie poprawilo:tak:

Wogóle jestem pełna podziwu jak moja je zupki łyżeczką, czasem śliniak nawet się nie pobrudzi:sorry2: a z deserkami był taki płacz i zaciskanie buźki - widocznie jej nie smakowały;-)

Ania zycze zdrowka dla Ciebie i dla Kamilka - napisz w wolnej chwili cos wiecej o swojej nowej pracy;-)

Sandra tyle dobrze ze jeszcze potrafilas trzezwo pomyslec;-):tak: i spoznione zyczenia urodzinowe:-)

dorcia ryba fajnie ze facecik - tu na forum dziewczynki przeważają:-) no i najwazniejsze ze zdrowy:tak:

Brandy dobrze ze u Amelki wszystko ok, a wage ma powalającą - masz co dzwigać:-D a snu po 2-3 godz nie zazdroszczę - może rzeczywiscie to od tych odchudzających coś Ci się poprzestawiało, no chyba że miałaś ten problem już wcześniej

Mery dobrze ze Ci sie udało załatwić z tym szczepieniem:tak: też masz już co nosić:-D a z tym pisaniem sama do siebie to na pewno nie będzie tak źle:tak:;-)


A reszte dziewczyn wzywam do odzywania sie !! Hop Hop !!:-p
 
reklama
Hej Kobietki... sorki ze wpadam jak po sol... ale mam pytanko do was... chcelibysmy sie wybrac do zakopanego na weeken 6-8 luty i nie moge znalesc noclegow, blisko Krupowek... moze ktoras z was ma jakies namiary na niedrogie noclegi.... ????//
 
Do góry