reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bezpieczne pasty do zębów dla dzieci!

reklama
też używamy ziajki, ale strasznie ciężko maluszkowi umyć ząbki, macie na to jakieś sposoby? U nas do pewnego czasu to była zabawa ale potem dziecko się nam rozchorowało i musiał brać leki po tym ma jakiś odruch że za nic nie da sobie włożyć szczoteczki do buzi :(
 
ha! Muszę się wam pochwalić że przekonałam Malucha do mycia zębów, teraz nawet sam chce sobie myć - kupiłam tę pastę chicco banan jabłko i biję Mu brawo jak sobie daje umyć, pomogło :)
 
Ciężko powiedzieć jaki sposób będzie tutaj najlepszy,wg mnie ciekawy rozwiązaniem jest właśnie zakup pasty smakowej i być może właśnie to zachęci dziecko do codziennego szczotkowania,u nas sie sprawdziło:)
 
Witam mamuśki! Podbijam temat past do zębów dla dzieci :) jest tego na rynku sporo i sama nie wiem czym się sugerować, co wybrać! Pomożecie???
 
ja ostatnio kupiłam córce colgate, ale nic z tego ,nie chce myć tym ząbków,może znacie coś co jest wypróbowane i nie wyląduje od razu w koszu?
 
reklama
Dla dzieci najlepiej kupować specjalne pasty dostosowane do ich zębów i dziąseł, ale warto też zwrócić uwagę na dobrą szczoteczkę, a dziecko znacznie chętniej myje zęby szczoteczką z np. rysunkiem jakiejś postaci z bajko itd. taki prosty trick a działa :p Ja mogę szczerze polecić sklep superusmiech pl, bo tam wg, mnie mają najlepsze produkty do higieny jamy ustnej i to nie tylko dla dzieci :p
 
Do góry