reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bezpieczne pasty do zębów dla dzieci!

reklama
Moje szkrabki używają pasty firmy chicco, jest w dwóch smakach- ale oni ulubili sobie jabłkowo-bananową:tak: Szukając pasty kierowałam się brakiem fluoru( co niestety zdarza się w innych pastach dla malutkich dzieci). Nawet gdzieś wyczytałam że zawiera bioaktywny wapń co pomaga ząbkom.
 
Moje szkrabki używają pasty firmy chicco, jest w dwóch smakach- ale oni ulubili sobie jabłkowo-bananową:tak: Szukając pasty kierowałam się brakiem fluoru( co niestety zdarza się w innych pastach dla malutkich dzieci). Nawet gdzieś wyczytałam że zawiera bioaktywny wapń co pomaga ząbkom.

A ja mam pytanie czy wiesz może tudzież na opakowaniu jest informacja od kiedy takową pastę stosować ? Mój chrześniak ma teraz rok i parę ząbków na stanie zapewne to zbyt wczesne myślenie, ale dla własnej wiadomości chętnie bym się dowiedziała, kiedy rozpoczęłaś u dzieci praktykę ich mycia ? A że pasta brzmi ciekawie pomyślałabym o jej zakupie :) A jaki jest drugi smak ? Wiesz ?
 
A dlaczego za wcześnie?? Skoro ma już rok? Ja "zaprzyjaźniałam " dzieci od małego ze szczoteczką, by później uważały za normalnie mycie ząbków rano i wieczorem. Na naszej bananowej jest od 6 miesięcy wzwyż, a druga to truskawkowa (12m +)
 
A dlaczego za wcześnie?? Skoro ma już rok? Ja "zaprzyjaźniałam " dzieci od małego ze szczoteczką, by później uważały za normalnie mycie ząbków rano i wieczorem. Na naszej bananowej jest od 6 miesięcy wzwyż, a druga to truskawkowa (12m +)
No właśnie nie wiem zupełnie, nie mam doświadczenia w temacie dlatego zapytałam. A w sumie może i dobrze że doczekał roku to chętnie mu tą truskawkową kupię :D
A z myciem zębów, rzeczywiście praktyka od małego jest rozsądna, ja sama zrozumiałam dopiero jak zaczęłam mieć w nich dziury :p
 
U nas ziajka dla dzieci. Ale pasta o smaku banana i jabłka bez fluoru, mnie zainteresowała.
 
reklama
Do góry