reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BetaHCG

reklama
Cóż, życie. Nie wiem kto tutaj próbuje się dowartościować. Zamiast przyznać mi rację to próbujesz przerzucić na kogoś winę.
przecież odpowiedziała na pytanie zawarte w 1 "poście" o tym, że autorka wyjeżdża i nie zrobi 2 bety mogła w ogóle nie przeczytać 😃
zarzucasz komuś brak czytania ze zrozumieniem... a samej brak Ci logicznego myślenia 😜
 
przecież odpowiedziała na pytanie zawarte w 1 "poście" o tym, że autorka wyjeżdża i nie zrobi 2 bety mogła w ogóle nie przeczytać 😃
zarzucasz komuś brak czytania zejez zrozumieniem... a samej brak Ci logicznego myślenia 😜
Jeżeli ktoś udziela się w wątku to warto przeczytać jego całość a nie tylko wybiórczo i to co się chce. Na tym polega logiczne myślenie. ATy to w ogóle adwokat? Nie odpowiedziałaś na pytanie autorki tylko próbujesz wywołać 💩 burze.
 
Jeżeli ktoś udziela się w wątku to warto przeczytać jego całość a nie tylko wybiórczo i to co się chce. Na tym polega logiczne myślenie. ATy to w ogóle adwokat? Nie odpowiedziałaś na pytanie autorki tylko próbujesz wywołać 💩 burze.
Sama zaczęłaś się czepiać, a teraz się wybielacz. Twoja odpowiedź na mój komentarz nie wniosła nic merytorycznego do dyskusji a była jedynie atakiem personalnym. Nakręcasz się jak w innych wątkach. Serio musicie mieć nudne życie, że wasza ambicja są takie akcje 🙂
Mniej irytacji, więcej życzliwości - wciskam ignora, więc nie sil się na odpowiedź. Poświęć ten czas na pozytywne rzeczy.
 
Ostatnia edycja:
Jeżeli ktoś udziela się w wątku to warto przeczytać jego całość a nie tylko wybiórczo i to co się chce. Na tym polega logiczne myślenie. ATy to w ogóle adwokat? Nie odpowiedziałaś na pytanie autorki tylko próbujesz wywołać 💩 burze.
będę pamiętać zaglądając do wątków mających kilkaset stron, dziękuję za instrukcje czytania forum ;)
💩 burze wywołujesz zawsze Ty... myślę, że to wystarczy 😜
 
reklama
będę pamiętać zaglądając do wątków mających kilkaset stron, dziękuję za instrukcje czytania forum ;)
💩 burze wywołujesz zawsze Ty... myślę, że to wystarczy 😜
Ten wątek zawiera 2 strony, więc myślę, że spokojnie można sobie poradzić z czytaniem. Więc proszę nie pisz już więcej takich nic nie wnoszących postów. Proszę znajdź wątek gdzie wywołałam jakąkolwiek burze. Chyba za krótko jesteś na forum.
 
Do góry