reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

beta hcg

możliwe, jeśli będzie potrzeba konsultacji z psychiatrą to zostanę pokierowana przez psychologa, ale błagam nie piszcie o tej sprawie w sposób sarkastyczny bo to napędza tylko moją paranoję :( przepraszam że jestem taka upierdliwa, wiem że potrzebuje pomocy w tej kwestii, po prostu chciałam skonsultować jeszcze ten jeden wynik :(
To po co pytasz milion razy o to samo? To się nadaje do psychiatryka już w tym momencie. Otrzymałaś pomoc, odpowiedziały Ci dziewczyny masę razy, że nie ma szans na ciąże. To po co drązysz? Myślisz, ze kolejna beta coś zmieni?
 
reklama
Dziewczyno, zobacz sobie, jakie normy sa na ten 17tc w ktorym bylabyś, gdybyś wtedy zaszła w ciążę 🤷‍♀️ gdzie do tego niby 0,3?
@samixx
Norma dla 17 tygodnia to wg internetu mniej więcej
8240–51793 mlU/ml
Ty masz 0.3, czyli mniej niż 1. A co dopiero porównywać to do minimum 8 tysięcy!
Znasz chyba się trochę na matematyce, prawda?
 
@samixx
Norma dla 17 tygodnia to wg internetu mniej więcej
8240–51793 mlU/ml
Ty masz 0.3, czyli mniej niż 1. A co dopiero porównywać to do minimum 8 tysięcy!
Znasz chyba się trochę na matematyce, prawda?
Uprawiałam też petting z moim chłopakiem 18 dni temu, dotykałam jego wilgotnych bokserek (pewnie od preejakulatu) a potem za jakieś 5/10 minut dotykalam siebie. Stąd się pojawiły u mnie wątpliwości ponownie. Jednak wiem że plemniki nie przenikają przez tkaniny. Ale no, ten wynik mnie zaniepokoił :(
 
Uprawiałam też petting z moim chłopakiem 18 dni temu, dotykałam jego wilgotnych bokserek (pewnie od preejakulatu) a potem za jakieś 5/10 minut dotykalam siebie. Stąd się pojawiły u mnie wątpliwości ponownie. Jednak wiem że plemniki nie przenikają przez tkaniny. Ale no, ten wynik mnie zaniepokoił :(
Wynik mniejszy niż 5 oznacza BRAK CIĄŻY.
 
Uprawiałam też petting z moim chłopakiem 18 dni temu, dotykałam jego wilgotnych bokserek (pewnie od preejakulatu) a potem za jakieś 5/10 minut dotykalam siebie. Stąd się pojawiły u mnie wątpliwości ponownie. Jednak wiem że plemniki nie przenikają przez tkaniny. Ale no, ten wynik mnie zaniepokoił :(
Moim zdaniem jesteś paranoiczką i dawno powinnaś się leczyć. Dziwię się,że wcześniej nikt nie zauważył u Ciebie niepokojących objawów,że Ty nie zauważyłaś?
 
Uprawiałam też petting z moim chłopakiem 18 dni temu, dotykałam jego wilgotnych bokserek (pewnie od preejakulatu) a potem za jakieś 5/10 minut dotykalam siebie. Stąd się pojawiły u mnie wątpliwości ponownie. Jednak wiem że plemniki nie przenikają przez tkaniny. Ale no, ten wynik mnie zaniepokoił :(
Skoro masz taką paranoję co do zajścia w ciążę to po co robisz takie rzeczy?
 
reklama
Moim zdaniem jesteś paranoiczką i dawno powinnaś się leczyć. Dziwię się,że wcześniej nikt nie zauważył u Ciebie niepokojących objawów,że Ty nie zauważyłaś?
od dawna miałam problemy z ogromnym overthinkingiem, może to był jeden z objawów których nie powinnam była ignorować
 
Do góry