reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

Dołączył(a)
4 Lipiec 2024
Postów
3
Cześć dziewczyny !
To mój pierwszy post tutaj i zaczynając od początku:

choruję na PCOS, ostatnimi czasy suplementacją, dietą oraz dodaniem sportu udało mi się wyregulować miesiączki - cykl 29 dni. Na początku czerwca stwierdziliśmy, że rozpoczynamy starania
W maju wraz z mężem wyjeżdżaliśmy na wakacje, na które akurat wypadała miesiączka, więc od lekarza dostałam duphaston na jej opóźnienie - miesiączka wystąpiła po powrocie 27.05 i była ostatnią miesiączką.
23.06 robiłam domowy test, ale negatywny
02.07 ponownie zrobiłam test, bo zaczęły się pojawiać bóle podbrzusza jak przy okresie oraz tkliwość piersi. Na tym teście pojawiły się 2 blade kreseczki.
Wczoraj poszłam na betę i wynik 51,1.
Niby człowiek się cieszy, ale jakoś wynik mnie nie pociesza. Jutro idę ponownie sprawdzić betę, czy przyrasta, ale wydaje mi się, że jak na datę ostatniej miesiączki, to beta jest strasznie niska....
 
reklama
No i dziewczyny jest wynik. Beta niestety spadła do 25,80 😢
Czyli nie ma się już co łudzić? Co teraz powinnam zrobić? Czekać na krwawienie? Udać się do ginekologa?
Pierwszy raz mam taką sytuację i bardzo się martwię i boję przede wszystkim ciąży pozamacicznej, czy przy takiej becie można ją wykluczyć?
 
reklama
No i dziewczyny jest wynik. Beta niestety spadła do 25,80 😢
Czyli nie ma się już co łudzić? Co teraz powinnam zrobić? Czekać na krwawienie? Udać się do ginekologa?
Pierwszy raz mam taką sytuację i bardzo się martwię i boję przede wszystkim ciąży pozamacicznej, czy przy takiej becie można ją wykluczyć?
Zrób jeszcze raz powtórkę bety za 48h. Jak nadal spadnie to raczej biochemiczna, niż pozamaciczna.

Czekaj na krwawienie.
 
Do góry