reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Beta HCG po zastrzyku Ovitrelle

reklama
Rozne bole sa ok bo jegomosc-ini nieznanej plci sie tan kokosi a ze czujesz je bardziej noca to najnormalniejsze w swiecie bo w nocy sie wyciszasz i Ty i swiat i wtedy odczuwasz wiecej:-) ale oczywiscie kazdy bol nalezy skonsultowac z lekarzem wiec zapisuj w kajeciku stos pytan i spostrzezen - kalafior(mozg) w ciazy pracuje w trybie kalafiora takze duzo mozna zapomniec. Trzymam mocno kciuki 🤞
Jasne bankowo będę pytać o wszystko bo już w głowie sobie układam pytania od kilku dni 😅
 
Hejka, właśnie zaczynam 7 tydzień. Jak u Was? Jak Wasze samopoczucie ? Mnie odrzuca od wszystkiego co jest słodkie🤮 zaczęło też trochę od kawy.
Same burgery, twarożki. Zawsze piłam colę- cukier zaczął mi trochę przeszkadzać… ogólnie dobrze się czuję… momentami mam dziwne mdłości i uczucie 🤮- chwilowe
Jestem ciekawa jak się macie ❤️
 
Hejka, właśnie zaczynam 7 tydzień. Jak u Was? Jak Wasze samopoczucie ? Mnie odrzuca od wszystkiego co jest słodkie🤮 zaczęło też trochę od kawy.
Same burgery, twarożki. Zawsze piłam colę- cukier zaczął mi trochę przeszkadzać… ogólnie dobrze się czuję… momentami mam dziwne mdłości i uczucie 🤮- chwilowe
Jestem ciekawa jak się macie ❤️
Hejka ja podobnie jak u Ciebie też zaczynam 7 tydzień :)
Też odrzuciło mnie totalnie od słodkiego (choć nigdy nie byłam jakąś wielka fanką słodyczy jadłam sporadycznie a teraz wcale ).
Odrzuca mnie też od pomidorów 😅 które do tej pory bardzo lubiłam, ostatnio nawet do niektórego mięsa mam wstręt gdzie normalnie kocham jeść mięso.
Także mdłości i dodatkowo karuzela w głowie czasami 🤭
 
Hejka ja podobnie jak u Ciebie też zaczynam 7 tydzień :)
Też odrzuciło mnie totalnie od słodkiego (choć nigdy nie byłam jakąś wielka fanką słodyczy jadłam sporadycznie a teraz wcale ).
Odrzuca mnie też od pomidorów 😅 które do tej pory bardzo lubiłam, ostatnio nawet do niektórego mięsa mam wstręt gdzie normalnie kocham jeść mięso.
Także mdłości i dodatkowo karuzela w głowie czasami 🤭
dokładnie..
Wszystko spoko.. nagle karuzela i zawirowania 🤮
 
Trzymalam dzis kciuki i jak? :-)
Wczoraj już z tego całego przejęcia zapomniałam nawet napisać na forum :)
Byliśmy u lekarza serduszko już bije zarodek ma 4mm i jest jeden, nie dwa jak podejrzewały niektóre osoby przez mój wysoki progesteron 😊🤭 jejku aż miałam łzy w oczach jak zobaczyłam że jest już tętno.
Właśnie wybieram się na badania krwi cały zestaw który został mi zlecony 🫣😅 dla mnie to mega udręka bo często mdleje przy pobieraniu no ale cóż trzeba to zrobić i tyle.
Kolejna wizyta 8marca z wynikami badań i wtedy dopiero założą mi kartę ciąży 🤷🏻‍♀️ tak mi powiedziano.
Na ten moment 6+4dni (7tydzień).
 
Wczoraj już z tego całego przejęcia zapomniałam nawet napisać na forum :)
Byliśmy u lekarza serduszko już bije zarodek ma 4mm i jest jeden, nie dwa jak podejrzewały niektóre osoby przez mój wysoki progesteron 😊🤭 jejku aż miałam łzy w oczach jak zobaczyłam że jest już tętno.
Właśnie wybieram się na badania krwi cały zestaw który został mi zlecony 🫣😅 dla mnie to mega udręka bo często mdleje przy pobieraniu no ale cóż trzeba to zrobić i tyle.
Kolejna wizyta 8marca z wynikami badań i wtedy dopiero założą mi kartę ciąży 🤷🏻‍♀️ tak mi powiedziano.
Na ten moment 6+4dni (7tydzień).

Cudownie!! Gratuluje i oby dobic do 12tc bez stresu a pozniej juz z gorki ❤️
 
reklama
Do góry