reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

beta hcg co myślicie o przyroście

Marta_322332

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Styczeń 2023
Postów
1 246
26.07 - beta 20,01
02.08 - beta 1210 !

Co myślicie o tej becie? Wiem, że robi się co 48 ale nie chciałam się nakręcać.(jestem po 4 poronieniach)
Tutaj jest równy tydzien. Zrobie jeszcze w piątek to będzie 48h i koniec.

Wg. owu- kiedy uważam że była, jestem 4+4
Stosunek był 14.07 i 17.07 i ten drugi moim zdaniem dał ciąże.

Spodziewałam się bety wielkości 500-600 a tu taka wysoka... XD
 
reklama
26.07 - beta 20,01
02.08 - beta 1210 !

Co myślicie o tej becie? Wiem, że robi się co 48 ale nie chciałam się nakręcać.(jestem po 4 poronieniach)
Tutaj jest równy tydzien. Zrobie jeszcze w piątek to będzie 48h i koniec.

Wg. owu- kiedy uważam że była, jestem 4+4
Stosunek był 14.07 i 17.07 i ten drugi moim zdaniem dał ciąże.

Spodziewałam się bety wielkości 500-600 a tu taka wysoka... XD
Po tygodniu taki przyrost jest normalny 🙂 pewnie już będzie widoczny kropek na USG 🙂
 
26.07 - beta 20,01
02.08 - beta 1210 !

Co myślicie o tej becie? Wiem, że robi się co 48 ale nie chciałam się nakręcać.(jestem po 4 poronieniach)
Tutaj jest równy tydzien. Zrobie jeszcze w piątek to będzie 48h i koniec.

Wg. owu- kiedy uważam że była, jestem 4+4
Stosunek był 14.07 i 17.07 i ten drugi moim zdaniem dał ciąże.

Spodziewałam się bety wielkości 500-600 a tu taka wysoka... XD
Super przyrost, ja po tygodniu miałam 1100 wiec przybliżone, gratulacje i trzymam kciuki, teraz na pewno się uda.
 
Super przyrost, ja po tygodniu miałam 1100 wiec przybliżone, gratulacje i trzymam kciuki, teraz na pewno się uda.
a jak u Ciebie się skończyło?? Ciąża pojedyncza? Można wiedzieć jaka płeć bo ponoć wysoka beta może być na dziewczynkę.

Bardzo dziękuję. Do 5 razy sztuka mam nadzieję ❤️
 
a jak u Ciebie się skończyło?? Ciąża pojedyncza? Można wiedzieć jaka płeć bo ponoć wysoka beta może być na dziewczynkę.

Bardzo dziękuję. Do 5 razy sztuka mam nadzieję ❤️
ja mam 3 córki ale tylko w ostatniej ciąży badałam betę miałam bardzo wysoka, wręcz na końcu widełek do tyg
 
reklama
Do góry