reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Beta – bardzo niska.

Dołączył(a)
26 Grudzień 2021
Postów
7
Dzień dobry!
W Wigilię zrobiłam test ciążowy – pojawiła się blada kreska, więc wsiedliśmy z mężem do samochodu i pojechaliśmy na betę, która wynosiła tylko 12… Jutro mam zamiar powtórzyć badanie, jednak chciałabym zaczerpnąć waszej rady – czy tak niski wynik może wskazywać na coś dobrego? Mam krótkie cykle, 24-25 dni. Dzień przed zrobieniem testu zauważyłam lekkie, brązowe plamienie. Powiązałam to z implantacją zarodka, nie wiem czy słusznie. Proszę o odpowiedź, bardziej doświadczone osoby.
Dziękuję i pozdrawiam!
 
reklama
Ważny jest przyrost beta hcg. Powtórz badanie i wpisz przyrost w kalkulator przyrostu hcg, znajdziesz go w internecie i będzie wskazywać czy rośnie dobrze. Bo po 48 godzinach powinien być przyrost minimum 60% . Dla pocieszenie powiem ze moja pierwsza beta była 2.2 , po 48 godzinach 7.7 i potem coraz więcej a coreczka właśnie śpi przy mnie :-) Powodzenia
 
Spokojnie. Ja w ostatniej ciąży na badaniu miałam 47 jednostek za pierwszym razem, a za dwa dni ponad sto i dzisiaj mała ma dwa miesiące ☺️ Przyrost się liczy, a nie początkowy wynik. Trzymam kciuki!
 
Dzień dobry!
W Wigilię zrobiłam test ciążowy – pojawiła się blada kreska, więc wsiedliśmy z mężem do samochodu i pojechaliśmy na betę, która wynosiła tylko 12… Jutro mam zamiar powtórzyć badanie, jednak chciałabym zaczerpnąć waszej rady – czy tak niski wynik może wskazywać na coś dobrego? Mam krótkie cykle, 24-25 dni. Dzień przed zrobieniem testu zauważyłam lekkie, brązowe plamienie. Powiązałam to z implantacją zarodka, nie wiem czy słusznie. Proszę o odpowiedź, bardziej doświadczone osoby.
Dziękuję i pozdrawiam!
W którym dniu cyklu jesteś? Sprawdź za 38 godzin i zobaczysz. Kiedyś ta beta musi wystartować :)
 
Ja także polecam sprawdzenie przyrostu. Natomiast wszystko zależy, czy test i betę robiłaś po terminie @ czy przed lub tego samego dnia.
Dla mnie niskie beta po terminie oznaczały ciążę biochemiczna.. Mam nadzieję, że u Ciebie to po prostu wcześnie "wypatrzona" ciąża!
 
reklama
Do góry