reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta 121 trzy dni przed miesiączką

reklama
I w ogóle to pierwsze usg robił seksuolog? Dobrze, że nie ortodonta 😅
@Zazuu dlatego też tą przychodnię zamykają! Pacjenci skarżyli się na doktorki ginekolożki od dłuższego czasu i w końcu zamykają ginekologię po 30 latach, dowiedziałam się od pani w rejestracji która podczas jednego spotkania bardziej mi doradziła cokolwiek niż ginekolog.

Do tej pory nie wiedziałam że może być taki rozrzut w podejściu i kompetencjach lekarzy, serio. Dlatego rada dla wszystkich dziewczyn które były na jednej wizycie i wyszły załamane, to jeszcze nie koniec. Mogłaś trafić na beznajdziejnego lekarza i idź do następnego.
 
@Mlla może przyjęli Cię w szpitalu w ramach poradni a nie IP. Tak było na Klinikach, że rejestracja ta sama i babka decyduje, w której kolejce masz siedzieć. Jak w poradni to raczej opisu wizyty nie dają.
 
Moja rada do Mili. Idź kobieto do porządnego lekarza jak najszybciej. Wydaj pieniądze, ale poszukaj kogoś dobrego i polecanego i dowiedz się dokładnie na czym stoisz.

Teksty o tym czy to na pewno ciąża i czy jest sens się cieszyć... Masakra, jakie okrutne. To jest właśnie przykład braku empatii, w każdym razie dla mnie. Ja od pierwszego gina uciekłam po tekście, że to dopiero szósty tydzień, więc wszystko się może zdarzyć. Jasne, że tak, jasne, że może się okazać, że jest źle. Ale po co to mówić kobiecie, która cieszy się z zajścia?
 
Moja rada do Mili. Idź kobieto do porządnego lekarza jak najszybciej. Wydaj pieniądze, ale poszukaj kogoś dobrego i polecanego i dowiedz się dokładnie na czym stoisz.

Teksty o tym czy to na pewno ciąża i czy jest sens się cieszyć... Masakra, jakie okrutne. To jest właśnie przykład braku empatii, w każdym razie dla mnie. Ja od pierwszego gina uciekłam po tekście, że to dopiero szósty tydzień, więc wszystko się może zdarzyć. Jasne, że tak, jasne, że może się okazać, że jest źle. Ale po co to mówić kobiecie, która cieszy się z zajścia?
@Malina126 takie komentarze powodują niepotrzebny niepokój, odbierają radość i budzą dodatkowy stres który i tak w życiu mamy każdego dnia. A czy przyszła mama nie powinna jak najmniej mieć złych emocji i stresu? Przecież to może doprowadzić również do utraty ciąży.

Wiem że powinnam znaleźć dobrego. Problem w tym że gdybym była w swoim małym rodzinnym mieście wiedziałabym gdzie iść, mama, starsza kuzynka, przyjaciółka by doradziły. Tu gdzie jestem we Wrocku jest inaczej. Jakoś go znajdę.
 
@Mlla może przyjęli Cię w szpitalu w ramach poradni a nie IP. Tak było na Klinikach, że rejestracja ta sama i babka decyduje, w której kolejce masz siedzieć. Jak w poradni to raczej opisu wizyty nie dają.
Sama nie wiem dawno byłam na Sor i nie odróżniam szpitalnych struktur
 
reklama
No zdecydowanie coś powinno dać. Ja na IP nie dostałam zdjęć, ale dostałam kartę odmowy hospitalizacji z opisem mojego przypadku
Pójdę jutro i poproszę. Z tego zaskoczenia nawet nie pomyślałam że jakiś papier powinni mi dać
 
Do góry