reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta 121 trzy dni przed miesiączką

reklama
Tak jestem😁. Dziś ginekolog na USG widział pęcherzyk
ale sam pęcherzyk bez ciałka żółtego i zarodka nie świadczy o ciąży. Nie zrozum mnie źle ale sama jestem w ciąży I to kolejnej . I mi lekarz potwierdził że jestem w ciąży jak zobaczyl zarodek z bijącym serduszkiem I to był 6 tydz ciazy . A u ciebie jest bardzo wysoka beta I przy niej już powinno być coś więcej widać niż sam pęcherzyk
 
Pomożecie odczytać?
 

Załączniki

  • Screenshot_20230510_165414_Gallery.jpg
    Screenshot_20230510_165414_Gallery.jpg
    238,4 KB · Wyświetleń: 99
Wczoraj miałam 121,0 ale z innego labo. Dlaczego teraz wynik nie mieści mi się w 1 tyg wg referencyjnych wartości?
Każde laboratorium ma inne normy wyniku bo pracują na różnych maszynach! Powinno się powtarzać badanie tam gdzie było robione pierwsze :-)
 
ale sam pęcherzyk bez ciałka żółtego i zarodka nie świadczy o ciąży. Nie zrozum mnie źle ale sama jestem w ciąży I to kolejnej . I mi lekarz potwierdził że jestem w ciąży jak zobaczyl zarodek z bijącym serduszkiem I to był 6 tydz ciazy . A u ciebie jest bardzo wysoka beta I przy niej już powinno być coś więcej widać niż sam pęcherzyk

Z tego co tam widać, to pęcherzyk ma chyba około 10mm - a diagnozę pustego jaja można postawić w 100% dopiero przy 25mm. Trzeba też mieć świadomość, że to sprzęt szpitalny, NZF więc też mogło być różnie jeżeli chodzi o pęcherzyk żółtkowy. Rozumiem trudne doświadczenia, ale u @Mlla jeszcze nic nie jest przesądzone by pisać, że "nie jest w ciąży".

Mam podobną sytuację i dla mnie samej jestem w ciąży, beta jest pozytywna, pęcherzyk jest w macicy, objawy ciąży są. Nie widzę powodu aby to umniejszać
 
reklama
Do góry