reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Będę tatą!

A u nas jak kiedys pojawia sie 2 kreski na tescie ciazowym i bedzie to chlopiec to bedzie to zapewne Filip :-) lub Kuba :eek:, ale ja jestem za Filipkiem ;-). Ale Adas tez jest super :tak:.
Poki co musimy miec nadzieje ze nadejdzie kiedys dzien ze sie pojawi:happy:
A co do tesciow to fajnie ze sie ciesza.
Pozdrawiam
 
reklama
Szczesliwy przyszły tatuś:)
..tak to ja :-) ... z centrum .. kolo Lodzi
termin na 10 grudnia,.., za jakeis 3 tyg bedziemy wiedzieli czy dziewczynka czy chlopiec .... a ja juz bym chcial i nosic i lulac :-D i gadac do niego itd.!
Ale poczekam cierpliwie.

Pozdrawiam innych
Itsonlyme
 
Witamy nowego tatusia:tak:,dawno mnie nie bylo bo brak kompa nie sprzyja udzielaniu sie na forum:-p.My mamy termin na 9.08 wiec juz niedlugo.
Nie moge sie juz doczekac,kedy maluszek bedzie z nami,kiedy go bede mógł nosic na rekach i tulic.:laugh2:
 
witam panowie nasze maleństwo ma już 3 tygodnie i zaczyna robić się coraz bardziej interaktywne :) rewelacja, jak chodziliśmy w ciąży to nie mogłem się doczekać żebyśmy byli już wszyscy w domu
 
Witam Panowie i Panie

Jestem tu nowy,
już niebawem za kilka dni moja żona rodzi, w pracy mam kocioł, w domu remont na kilku frontach - generalnie nie mam w ogóle wolnego czasu, ale to nie problem.
Proszę Was o pomoc,
doradźcie mi jaki można żonie sprawić prezent z okazji urodzenia dziecka.
Może zastosowaliście sami coś oryginalnego, bo ja nie chcę po raz kolejny kupować jakiejś biżuterii czy szmatek, to w końcu jest wyjątkowa okazja - nasze pierwsze dziecko.
Z góry dziękuję za pomoc
 
reklama
Do góry