reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Będę tatą!

reklama
nie no kotecku żartowałem! :-)

Ale mam kaca...
Tydzień nic ani pół piwka a wczoraj bilard i pare piwek ...
Ja pi&^&*^ ledwo żyje.

matosiatato biznes jest do zrobienia!
będę Ci wysyłał wódę albo pety listami
i zyskiem dzielimy się po pół !
 
czyli rozumiem, że to forum jest bardzo bogate w męskich czytelników... :] He he Tylko wy dwaj?? i Kobietki dopisujące się od czasu do czasu pod jakimiś tematami :] Rozumiem że chyba wszyscy dzisiaj są tak zabiegani, że nie mają czasu na jakieś fora :] A wy czym się zajmujecie co robicie ?? Bo na tej wódce i petach to nie zarabiacie dużo :pP
 
Qlfon moge Ci nakrecic jednego albo dwoch kolesi, ktorzy kazda ilosc wezma ale sam kontrabandzie wole kupowac niz nia handlowac. No i slusznie wychwycone, zainteresowanie ptakiem towarzyszylo mi juz od najmlodszych lat :-):-):-) Koniec wogole nie zarabiam na kupnie kontrabandzi ale dzieki niej duzo mniej wydaje :-D
 
Kompendium wiedzy w tej dzieninie to tez nie jestem, ale z tego co sie orientuje, to przy malych ilosciach: do kilkuset wagonikow konczy sie to karami pienieznymi. Przestepstwa paczkowe i pocztowe sa trudniejsze do wytropienia a jeszcze trudniejsze do udowodnienia. Jednym slowem: malo ryzykujesz - malo tracisz i odwrotnie. Ja nie mam do tego glowy a nawet jakbym mial to moja praca nie pozwala mi czasowo na angazowanie sie w cokolwiek innego, ale wiem ze niektorzy maja z tego druga wyplatke.
 
Kompendium wiedzy w tej dzieninie to tez nie jestem, ale z tego co sie orientuje, to przy malych ilosciach: do kilkuset wagonikow konczy sie to karami pienieznymi. Przestepstwa paczkowe i pocztowe sa trudniejsze do wytropienia a jeszcze trudniejsze do udowodnienia. Jednym slowem: malo ryzykujesz - malo tracisz i odwrotnie. Ja nie mam do tego glowy a nawet jakbym mial to moja praca nie pozwala mi czasowo na angazowanie sie w cokolwiek innego, ale wiem ze niektorzy maja z tego druga wyplatke.

a co w związku z tym,że możesz byc wezwany na komisyjne otworzenie paczki ?Przecież paczka musi byc zaadresowana na Twoje nazwisko?
 
reklama
Anineczka mnie nie wezwa bo ja sie w to nie bawie. Ryzyko zawsze jest. Po komisyjnym otworzeniu paczki odbiorca musi uiscic clo, bycmoze jakas kare pieniezna. Powtorne zlapanie moze byc potraktowane jako przemyt a z tym juz gorzej. A Qlfonowi podam namiary jak sprawdze czy kolesie potrzebuja dodatkowych dostawcow.
 
Do góry