reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Będę tatą!

No Qlfon w takim przypadku faktycznie trudno rozgraniczyc to wszystko. Ja w sumie mam pol na pol przy kompie i za kolkiem... w kazdym razie tez jakos tak troche zbyt duzo czasu przed kompem. Czasami tez pracuje w domu i wtedy jest: Kochanie a to juz po pracy, czy jescze nie?
 
reklama
Ja na forum wchodzę w ramach obowiązków służbowych :p
No bo z kim mam kurde bele pogadać o ciąży itp.
jak wszyscy znajomi już dzieci w szkołach mają a ja dopiero zaczynam ;-\
 
Co kraj to obyczaj. U nas baje leca na okraglo odkad chlopaki otworzyli oczy. Pewnie dlatego to nie jest zakazany owoc i tylko czasami spojrza w ekran. Jest moze jedna czy dwie baje, ktore lubia, ale to zwykle wieczorem, przed kompaniem jakis BENTEN czy Sobotowie.
 
No wiesz, muminki to to nie sa ale to chyba jedne z najbardziej pokojowych ze wspolczesnych baj. Oczywiscie czasami wpada jakis Nody i Wielki Mis - calkowicie nie agresywne...
 
:-):-):-) u mnie jak lecialy Muminki to ja juz wolalem isc spac bez dobranocki... tak jak z Telletubies, to wogole jakies nieporozumienie. Ostatnio probowalem to ogladac i powiem Ci, ze to jakies pranie mozgu jest. Pinki i Dinki ida na spacer, Pinki i Dinki nie wzieli parasola.... i tak w kolko z piec razy. Ogladalem 10 min:szok:. Poszedlem do ogrodu i spalilem 2 fajki pod rzad bujajac sie jak przy chorobie sierocej. Telletubies zniknelo z repertuaru. A tak wogole to jeden mial torebke:szok::szok::-D
 
:-):-):-) u mnie jak lecialy Muminki to ja juz wolalem isc spac bez dobranocki... tak jak z Telletubies, to wogole jakies nieporozumienie. Ostatnio probowalem to ogladac i powiem Ci, ze to jakies pranie mozgu jest. Pinki i Dinki ida na spacer, Pinki i Dinki nie wzieli parasola.... i tak w kolko z piec razy. Ogladalem 10 min:szok:. Poszedlem do ogrodu i spalilem 2 fajki pod rzad bujajac sie jak przy chorobie sierocej. Telletubies zniknelo z repertuaru. A tak wogole to jeden mial torebke:szok::szok::-D
bo to jest dla dzieci o 28 lat młodszych kolego.:eek:
ale jak próbowałeś oglądac to wyrazy szacunku :-D
 
Z tymi teletubisiami to fakt że jakieś ostre pranie dupy z tego jest.
Ale podobno dla małych dzieci takie coś jest ok.
O tą torebkę to nie wiem czy słyszałeś ale była ostra rozpierducha.
Okazało się że to najzwyklejszy na świecie pedał który chce
zbałamucić Polskie dzieci ;-D

Buka i Gargamel ...
Nienawidzę ich do dzisiaj za zmarnowane dzieciństwo ;/
 
reklama
Do góry