reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Będę tatą!

Gdybym ja miala syna to bym go wychowywala jak corke...;-)bo dlaczego ma miec taryfe ulgowa?...tak samo by mi pomagal w pracach domowych,odnosil po sobie talerz i robil sobie kanapki....bo nie moge patrzec co moja mama robi z moimi bracmi (14 i 16 lat) oni to nic nie musza...bo?? sa chlopcami...wczesniej miala 3 corki i jak podroslysmy to nie robila nic...my sprzatalysmy mieszkanie itp. a teraz lata kolo chlopcow jakby to ksiazeta byly:wściekła/y:
Staroswieckie podejscie...
 
reklama
Jolka masz bardzo dobre podejście! Teściowa mojej siostry to swojemu 13 letniemu synkowi obierała parówkę ze skórki ( nie z folii), zeby tylko biednemu T. na żołądku nie stanęła.
 
też zostanę tatą, na przełomie lipca i sierpnia. najprawdopodobniej będzie to córa. jedną już w stadku mamy, w lipcu skończy trzy latka. będzie wesoło :) ale jak to mi znajoma powiedziała "córka lepsza, bo lepiej mieć zięcia niż skopaną synową ;)"
 
Ave!
QLf powraca po roku.
Moja lepsza połówka znowu w ciąży (tym razem się uda!).
Ostali się tu jacyś ojcowie czy pod forum ojcowe padło już kompletnie?

Dzisiaj o 8 rano zostałem obudzony wiadomością o treści: dwie krechy :)
Termin na +- 1 kwietnia.

Dzisiaj z emocji pochłonąłem chyba ze 3 obiady i chodzę głodny ;-/

Odzywać się ojczulkowie!
 
Qlfon nikogo nie ma:tak: Ja to juz dobrych pare razy probowalem cos tu rozkrecic, pozniej dawalem sobie spokoj bo zadnego odzewu nie bylo, pozniej znowu... w kolko Macieju... Ciekawe na ile Tobie zapalu starczy:-)
 
Ostatnia edycja:
Ja już rok temu starałem się ale mi nie wyszło ...
Nie wiem jakiś apel do babeczek trzeba wystosować żeby przyciągnęły chłopów do kompów ;-)
Tak to nie może być że siedzimy we dwóch sami bo ja sie czuje dyskryminowany przez to na forum ;-)
 
Qlfon, wolne zarty, pewnie u niektorych jest tylko jeden komputer z celow praktycznych badz finansowych. Wyobrazasz sobie, ze w takiej sytuacji kobita powie mezowi: masz kochanie, posiedz sobie a ja sie popotrze :-):-) Szanse sa, ze jak tak bedziemy podpisywac przez dluzszy czas to moze jakas zablakana duszyczka tu jeszcze trafi:happy2:
 
reklama
No co racja to racja.
Właśnie gadałem o tym z moją niewiastą i stwierdziła że:
"Gdybyś pracował po 8 godzin dziennie potem wracał do domu zjadał
obiad i siadał do kompa to bym ci to i owo urwała"

Problem jest taki że ja pracuje przy kompie i to w domu w dodatku :)))
 
Do góry