reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo blada kreska na testach 10dpo

Ja też widzę te kreski. Rzeczywiście bardzo to dziwne 🤔 kiedyś słyszałam że dziewczynom wychodziły pozytywy jak miały torbiele - nie wiem dlaczego, nigdy nie byłam w takiej sytuacji dlatego się nie wgłębiałam w temat.
Kurcze tylko bylam u gina w styczniu miałam usg i bylo ok, zreszta ja te same testy robilam 8dpo i bylo biaaało wiec kurcze sama nie wiem . Wolala bym po prostu biel na tescie i tyle
 
reklama
Kurcze tylko bylam u gina w styczniu miałam usg i bylo ok, zreszta ja te same testy robilam 8dpo i bylo biaaało wiec kurcze sama nie wiem . Wolala bym po prostu biel na tescie i tyle
Widać że testy robisz różnych firm. Dlatego jestem skłonna uwierzyć że może pomylili się w labie. Przecież tam też pracują "tylko" ludzie. Może być że się ktoś po prostu pomylił, natomiast jeśli kolejna beta wyjdzie negatywna, z innego labu to ja już nie mam pomysłu 😅
 
Ja miałam podobnie tyle ,że u mnie miesiączka się spóźniała 6dni testy negatywne poszłam na betę 7dni temu powinnam mieć miesiaczke i beta wyszła mi 2,0 . Więc ciąży nie ma po 2 dniach od bety miałam
Jakieś wahania nastroju o zrobiłam test hmm negatywny po chwili widać cień cienia i kolejny podobnie . Mówię coś jest na rzeczy zrobiłam betę na drugi dzień miesiaczke powinnam mieć 10 dni temu beta wyszła mi 8 byłam w szoku . Aktualnie córcia ma 8 miesięcy ciąża młodsza o 13 dni wg om .
 
Widać że testy robisz różnych firm. Dlatego jestem skłonna uwierzyć że może pomylili się w labie. Przecież tam też pracują "tylko" ludzie. Może być że się ktoś po prostu pomylił, natomiast jeśli kolejna beta wyjdzie negatywna, z innego labu to ja już nie mam pomysłu 😅
Nie mam pojęcia czy sie pomylili w labolatorium i wydaje to się wątpliwe no ale zawsze jakaś szansa jest, dokładnie to tylko ludzie😉
Ja miałam podobnie tyle ,że u mnie miesiączka się spóźniała 6dni testy negatywne poszłam na betę 7dni temu powinnam mieć miesiaczke i beta wyszła mi 2,0 . Więc ciąży nie ma po 2 dniach od bety miałam
Jakieś wahania nastroju o zrobiłam test hmm negatywny po chwili widać cień cienia i kolejny podobnie . Mówię coś jest na rzeczy zrobiłam betę na drugi dzień miesiaczke powinnam mieć 10 dni temu beta wyszła mi 8 byłam w szoku . Aktualnie córcia ma 8 miesięcy ciąża młodsza o 13 dni wg om .
O matko to też niezła historia 🤯
 
Ja miałam podobnie tyle ,że u mnie miesiączka się spóźniała 6dni testy negatywne poszłam na betę 7dni temu powinnam mieć miesiaczke i beta wyszła mi 2,0 . Więc ciąży nie ma po 2 dniach od bety miałam
Jakieś wahania nastroju o zrobiłam test hmm negatywny po chwili widać cień cienia i kolejny podobnie . Mówię coś jest na rzeczy zrobiłam betę na drugi dzień miesiaczke powinnam mieć 10 dni temu beta wyszła mi 8 byłam w szoku . Aktualnie córcia ma 8 miesięcy ciąża młodsza o 13 dni wg om .
Ale u Ciebie była kompletnie inna sytuacja bo nie monitorowałaś owulacji. A autorka pytania tak, więc nie ma tutaj co porównywać bo to dwa różne przypadki.
 
Ja miałam podobnie tyle ,że u mnie miesiączka się spóźniała 6dni testy negatywne poszłam na betę 7dni temu powinnam mieć miesiaczke i beta wyszła mi 2,0 . Więc ciąży nie ma po 2 dniach od bety miałam
Jakieś wahania nastroju o zrobiłam test hmm negatywny po chwili widać cień cienia i kolejny podobnie . Mówię coś jest na rzeczy zrobiłam betę na drugi dzień miesiaczke powinnam mieć 10 dni temu beta wyszła mi 8 byłam w szoku . Aktualnie córcia ma 8 miesięcy ciąża młodsza o 13 dni wg om .

No, ale jednak miałaś betę równe 2 z tego co pamiętam, a nie mniej niż 2.
Ja miałam zawsze mniej niż więc jak beta wyszła 1.4 równo to też "czułam" że coś może być na rzeczy i właśnie syn śpi na balkonie, no ale kreski ciemniały i beta też rosła szybko bardzo ;)

123456.jpg
 
reklama
Do góry