reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo blada kreska na testach 10dpo

Zrobilam jeszcze przed chwilą test z DOZ tez coś przebija pewnie też nie dopatrzycie sie nic ale wrzuce fotkę
20240227_090050.jpg
 
reklama
Nic nie przebija.

Beta jest zdecydowanie bardziej wiarygodna niż testy ;)
A przebijać moze zawsze, przecież to plastik z odczynnikiem. Musi się wybarwić porządnie, zeby to cokolwiek oznaczało.
Poczekaj normalnie do terminu miesiączki i wtedy skocz na betę
 
Robie bo chcę i mogę 😉 beta jest ujemna a testy są pozytywne więc albo testy sie mylą albo labolatorium 🤷‍♀️ dziś już nie będę robić bety, zrobie jutro jeszcze dwa testy rano, jak wyjdą znowu mocniejsze to pojade do innego labolatorium na bete
Więc bardziej wierzysz testom niż badaniu laboratorium? Ok, Twoja sprawa. Jeżeli chcesz utrzymywać się w takiej niepewności to czekaj dalej. Albo może chcesz po prostu robić sobie złudną nadzieję niż mieć wszystko czarno na białym.
 
Na tych widać, ale jak dla mnie to są kreski szare, fabryczne. A nie różowe. Ale jak po becie nadal masz wątpliwości to idź dziś jeszcze raz :)
Tak, na zdj są szare faktycznie, na żywo są różowe . Ciężko wyłapać telefonem to co widze na żywo, ale zapewniam że różowe 😊 ogólnie nie robią na mnie wrażenia po wczorajszym więc sie nie nastawiam ani nie licze na nic 😉
 
Myśle zupełnie jak wy i żadnych nadziei nie mam zupełnie... przypuszczam że nic z tego nie będzie, ale pierwszy raz mam taką sytuacje że testy coś tam pokazują zazwyczaj było biało bez cienia wątpliwości 😅 Odezwe sie jutro , chyba że podkusi mnie zrobić test popołudniu z innego moczu, nie porannego 😅 jak jutro znow wyjda to pójde na bete dla pewnosci i sprawa sie wyjaśni 😉
 
Zrobilam jeszcze przed chwilą test z DOZ tez coś przebija pewnie też nie dopatrzycie sie nic ale wrzuce fotkęZobacz załącznik 1614970
Ja widzę :) Na tamtych i tutaj. Pozostaje kwestia negatywnej bety. Raczej tyle testów różnych firm wadliwie by nie wychodziło, więc sytuacja jest co najmniej niejednoznaczna :D Może podejdź do innego labo i powtórz jeszcze tę betę z krwi.
 
Ja widzę :) Na tamtych i tutaj. Pozostaje kwestia negatywnej bety. Raczej tyle testów różnych firm wadliwie by nie wychodziło, więc sytuacja jest co najmniej niejednoznaczna :D Może podejdź do innego labo i powtórz jeszcze tę betę z krwi.
Dzięki bo już serio myślałam że mam przewidzenia 😅 dziś mam 11dpo ewentualnie 10 zależy jak liczyć więc wstrzymam sie z tą betą do jutra, będzie pewniejszy wynik a mnie juz jeden dzień nie zbawi w tą czy w tą 😉
 
Ja też widzę te kreski. Rzeczywiście bardzo to dziwne 🤔 kiedyś słyszałam że dziewczynom wychodziły pozytywy jak miały torbiele - nie wiem dlaczego, nigdy nie byłam w takiej sytuacji dlatego się nie wgłębiałam w temat.
 
reklama
Ja nam tym coś widzę, coś przebija. Ale i tak na betę bym skoczyła
Po wczorajszej negatywnej nie mam psychy isc dzis znów i zobaczeć ujemny wynik znowu. Pokatuje sie testami jak będą ciemnieć to pójdę na betę jutro , takiego przypadku to jeszcze jak mój to nie słyszałam. No najlepsze że te kreski są o czasie nie dalej niż 5 minut od zrobionego testu taķże to nie tak że to jakieś po godzinie czy pół sie pojawiają a wcześniej było biało . Nie ludze sie za wiele tak na prawde i sceptycznie podchodze do tego, no ale 😉
 
Do góry