reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, Wizyty, USG :)

reklama
Pewnie są widełki. Każde dziecko ma innych rodziców czyli inne geny. Nie wiem czy sugerować się tym, że ja po urodzeniu ważyłam 3,300 a mój cudowny mąż 2,900 bo dzieci dużo dziedziczą po dziadkach (może wagę urodzeniową też, kto wie :D). Myślę, że nasze dzieciaczki są po prostu idealne chociaż każde inne! :))
 
Eliana ja ważyłam 3.500 mój maz 3,600 a jego brat prawie 5 kg teściowa rodziła SN dobrze ze on był jako 2 dziecko oby mój mały nie wdał sie w wujka notabene przyszłego chrzestnego [emoji27]
 
Szacuneczek dla teściowej! 5 kg brzmi okrutnie :p
Chyba większość dzieci waży 3000 + coś ;) to coś bywa różne :))
 
moja teściowa urodziła 5 dzieci SN pierwsze ok.3,5kg, drugie- mój mąż prawie 5kg a ostatnie ur. na początku 8 miesiąca 2,5kg. reszta dzieci coś 3-3,5kg. wszystkie porody miała lekkie także gdy rodziła takiego "klocka" jak mój mąż tylko że on urodził się równo rok po starszym bracie więc jeszcze była na świeżo po pierwszym.
 
Dokładnie nie ma co porównywać każde dziecko jest inne ;)
A jecie witaminy? spotkałam się z opinią te przez to dzieci takie rosną.
Tak czy inaczej geny rodziców, dziadków też owszem.

Ja myślałam że będę mieć kruszynkę bo mój mąż 2.500, ja 2.800 moje rodzeństwo też w tych granicach a tu proszę prawie 3.5 kg synek miał ;) ale jest z tych drobnych dzieci
podobno taka waga jest średnia i fajna dla dziecka
 
Ja nie zażywam witamin, póki wyniki mam dobre. Jem dużo warzyw i owoców :))

Edit: brałam kwas foliowy oczywiscie i omegę biorę, o! No i aspargin (jak mi dokucza drganie powieki), no i cos tam na nogi, bo czuję ciężkość łydek.
 
Ostatnia edycja:
Fiolka ja biore witaminy (Femibion + magnez) i wyniki mam wzorowe a maly rosnie jak na drozdzach :p ale ja jestem niska, maz sredni (175) wiec nie spodziewam sie wielkoluda... mimo ze na usg maly troche wiecej zawsze wazy... Ostatnio martwie sie bo malo sie porusza...
 
reklama
Do góry