reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania Po Poronieniu

Strasznie sie boję jutra. Jutro mija dokładnie 3 m-c od wiadomości o poronieniu... Boje się kolejnych złych wieści:-( ten 13 będzie mnie prześladował przez całe życie....
 
reklama
Witam wiec ja na nowo witam na forum po poronieniu
dziś otrzymałam wyniki dzidzi okazało się że był to chłopiec :)
powód śmierci to podwójna trisomia genów 13 i 18 bardzo rzadko się zdarza podwójna no ale ja mam takie szczęście być i mieć ciągle coś wyjątkowego. Mam już bliźniaków 10 letnich :) a ja mam 30 lat :)
Dopiero dziś odzyskałam humor i mam siłę pisać o tym co mi się przydarzyło po raz 2 tylko teraz bez żadnych dziwnych objawów, brzuszek rósł miałam mdłości rosły i bolały piersi itt na wizycie kontrolnej dowiedziałam się ze moja dzidzia nie żyje od jakiegoś czasu.
Przeżyliśmy z mężem szok bo nie wierzyliśmy że spotka nas to 2 raz i to teraz kiedy wszystko było takie idealne bo 1 ciąża poroniona od samego początku była słaba tzn hcg niskie mimo prawidłowego przyrostu a teraz przyrost był ponad 130% i myślę że to powinien też być sygnał że może to właśnie świadczyć o wadach
ale się rozpisałam :) no cóż teraz czekają nas badania genetyczne my jesteśmy ok mam nadzieję że tak w końcu już bliźniaki są więc będę jeszcze za 1 lub 2 starać się ponownie :) bardzo pragniemy mieć małego kochanego brzdąca :)
 
Ja poroniłam drugi raz w 20tyg :( badania zrobiłam takie: TSH wynik 2,04 morflogia jedyna anomalia to płytki krwi bo 59tys OB wynik 9 badanie moczu wynik też dobry...teraz czekam na wyniki z toksoplazmozy beda w nastepnym tygodniu...21 kwietnia byłam na usg po poronieniu naszczescie jajniki bez zmian ogniskowych macica jeszcze powiekszona...
Nie wiem kiedy mi pozwola znowu sie starac..dzis tez robie morfologie mam tylko nadzieje ze wyniki nie beda gorsze ;(
 
Miałam wizytę kontrolną u mojej pani dr i właśnie zaczynała się owulacja i ona powiedziała to do roboty :) ja raczej nie gotowa psychicznie ale mój mąż jak usłyszała to w nocy nie dał mi spokoju :) i postanowiliśmy spróbować, teraz mija 14 dni po owulacji i czekamy na 2 kreski albo ciocię @ :) ciekawe co to będzie
 
Chciałam się zapytać czy po łyżeczkowaniu badają obumarły płód i czym było spowodowane to,że serduszko przestało bić?

Dziś od gina dowiedziałam się ze od ostatniej wizyty 7tydz 4 dzień fasol nie urósł nic i przestało mu bić serduszko, dziś powinien być 10tydz i 1 dzień.

W poniedziałek będę mieć zabieg i zastanawiam się właśnie nad tym czy jakieś badania będą robić.
 
reklama
no więc w piątek pokazało mi się pół 2 kreski :) ale wieczorem już przyszedł okres :( no więc się nie udało ale będziemy próbować

Mamapatryka - bardzo mi przykro z powodu co Cię czeka , co trwa
sami badań nie zrobią musisz przekazać płód do badań genetycznych i zapłacić , ja płaciłam ok. 800zł ale przynajmniej wiem że na to nie mieliśmy wpływu , dla nas to ogromna ulga
 
Do góry