reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania Po Poronieniu

Gabrysia- uro gin robia odplatnie. Nie jest on refundowany- niestety :wściekła/y:jak prawie wszystkie badania. Jak chcesz sie leczyc musisz placic i na dodatek sama sie na badania kierowac- az noz sie w kieszeni otwiera! Ginekolodzy licza sobie niezla kase za wizyty i maja nas za przeproszeniem w d...e :wściekła/y:

A co do badan meza to naprawde warto go wyslac na pelne badanie nasienia + posiew, bo czasem faceci sa nosicielami chorob, a u nich samych objawy nie wystepuja!!!

pozdrawiam Was wszystkie :-)
 
reklama
Oj muffy co do płacenia za ginekologów to mi nawet nie mów - ja chodziłam prywatnie do pana profesora - przed ciążą i w trakcie - no i cóż z tego - jak niedopatrzył,że mam pękniętą szyjkę...eh ja to normalnie nie mam sily.A jak mu mówiłam o dodatkowych badaniach,które chciałabym zrobić to stwierdził,że nie warto... (co mu tu jakas baba będzie mówić co on ma robić)No dobra, nie nakręcam się już...
Dzięki za info - na następnej wizycie powiem mojemu nowemu gin że chcę coś takiego/ten test.Niby u mnie przyczyną porodu przedwczesnego była pęknięta szyjka i niewydolność szykowo-ciśnieniowa.ale w takim razie skąd bakterie w wodach plodowych??
Mojego M -też wyślę - skoro u mnie coś jest to u niego pewnie też...
Tak dla zdrowia - lepiej wiedzieć.Już nawet nie dla kolejnej ciąży, bo w tym temacie to mam coraz więcej wątpiwości...
 
Hejka, może moje doświadczenia w zakresie szukania laboratoriu w Warszawie komuś się przydadzą :-)

Jeśli ktoś potrzebuje zrobić przeciwciała antykardiolipionowe IgG i IgM to można je zrobić w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii, ul. Indiry Gandhi 14, tel. dział obsługi Działalności Leczniczej tel. 223496221, 223496219. Koszt badania 82 zł plus 10 zł za pobranie krwi. Na badanie czeka się niestety az 3 tygodnie, ponieważ wysyłaja to do Krakowa.

Laboratorium to jest chyba stosunkowo niedrogie jak na warszawę, ponieważ robiłam również:
- przeciwciała TPO - 30,3 zł,
- przeciwciała TG - 30,3 zł,
- TSH - 14 zł.
 
w sumie just79 masz rację, kurde może szukam dziury w całym, przecież wyszła mi cytomegali, a ja dalej szukam czy to na pewno wszystko. Też tak macie?

szukamy Ilonka, szukamy. Ja już sama nie wiem czego szukam...
cytomegalia mi wyszła i maleństwu nie wypełniał się żoładek (nie rozumiem czemu nie robią sekcji- byłoby wiadomo czy to geny czy co innego) a tak to badam się dalej... Urogin (300 zł)- wszystkie negatywne. Zupełnie zdrowa baba.... mówicie męża przebadać.... hmmm nie wiem czy w naszym wypadku to jest uzasadnione. W środę mam wizytę u DUŻEGO specjalisty, spróbujemy porozmawiać.
eh czasami to mi przechodzi ochota na cokolwiek... a M. się dziwi :(
 
byłam w laboratorium przyszpitalnym umówiłam się na badania progesteronu i prolaktyny
wymazy zrobię prawdopodobnie u siebie w szpitalu tylko jeszcze muszę się dowiedzieć co i jak
 
Hejka, może moje doświadczenia w zakresie szukania laboratoriu w Warszawie komuś się przydadzą :-)

Jeśli ktoś potrzebuje zrobić przeciwciała antykardiolipionowe IgG i IgM to można je zrobić w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii, ul. Indiry Gandhi 14, tel. dział obsługi Działalności Leczniczej tel. 223496221, 223496219. Koszt badania 82 zł plus 10 zł za pobranie krwi. Na badanie czeka się niestety az 3 tygodnie, ponieważ wysyłaja to do Krakowa.

Laboratorium to jest chyba stosunkowo niedrogie jak na warszawę, ponieważ robiłam również:
- przeciwciała TPO - 30,3 zł,
- przeciwciała TG - 30,3 zł,
- TSH - 14 zł.
a te wszystkie badania zalecił Ci gin, czy tak sama z siebie wpadłaś na pomysł (po przeczytaniu forum:))
rany mój nowy gin pyta co ja chcę (jakie badania) a sam nic z siebie nie dodaje.. no kurka to nie ja studiowałam medycynę !!!

Diana jak po wizycie? Specjalista coś doradził, czy tylko wziął kasę?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Gabrysiu, te badania nowy gin wymyslil. Tylko wizyta wygladala tak, ze pani chyba wszystkim pacjentkom po przejsciach taki zestaw przypisuje, no chyba ze opis usg do takiej decyzji ja natchnal.
Sama z siebie to sie zastanawiam nad toxo i cytomegalia, tak dla swietego spokoju
 
reklama
Witam:-)
ja tez po niedzieli wybieram się na badanka toxo i cytomegalii
jezeli beda ok to może i staranka będą owocne :happy2:
nie wiem co na myśli miała moja gin. stwierdziając że wszystko ok. i mozna sie starać jak na wizycie po poronieniu nie wysłala mnie na żadne badania tylko mi cytologie zrobiła :dry:
każdy lekarz inne podejście ma do pracy..........
 
Do góry