reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania Po Poronieniu

Dorotka, ale nie martw się na zapas będzie dobrze, po twoich wynikach widać, że przechodziłaś te paskudztwa, ale obecnie wynik jest ujemny, więc spokojnie
myśl pozytywnie
 
reklama
Dorotka, ale nie martw się na zapas będzie dobrze, po twoich wynikach widać, że przechodziłaś te paskudztwa, ale obecnie wynik jest ujemny, więc spokojnie
myśl pozytywnie
dziekuje Ilonko:) pocieszam sie tym,ze tym razem juz na nie nie zachoruje wiec poczekam na zielone swiatelko od lekarza i do dziela:):)oby sie udalo tym razem:):)
moja przyjaciolka poronila w zeszlym roku i teraz jest w 6 tc:) to mnie nastawilo pozytywnie:) :):)
 
jak chcecie miec pewnosc ze zrobilyscie wszystko co w waszej mocy zeby dzidzius sie urodzil w terminie to przeczytajcie cały watek a potem sie zastanowcie i przemyslcie czy nie warto zrobic badań choc sa bardzo drogie...
 
myślę, ze każda z przyszłych starających się robi mimo wszystko badania i nie zależnie od ceny tylko pewnie dziewczyny nie piszą

hbs ( ujemny)
kiła (ujemny)

myślę, ze dzięki wam zrobię jeszcze UroGin Prenatal test w następnym miesiącu
 
Ostatnia edycja:
Cze Dziewczynki,

Zajrzalam do tego watku po dlugiej nieobecnosci i bardzo mi przykro, ze nasze grono Aniolkowych mamus sie powieksza. Ja stracilam (tak jak pisalam na 1 stronie) moja 1 ciaze przez cytomegalie- paskudztwo! Druga- nie wiem. Trzeci Aniolek odszedl 27 stycz. 2009. Prawdopodobnie przez kiepskie wyniki mojego M. 14% prawidlowych plemnikow przy ruchu A-0. (Nie wiem jak ja zaszlam w ta ciaze)
Piszecie o swoich badaniach- OK, powinnyscie je wszystkie zrobic. Ja zrobilam by byc w porzadku wobec siebie. Ale musicie pamietac ze Wasi mezczyzni moga byc ,,przyczyna'' Waszych niepowodzen!!!! Noszenie tel. w spodniach, trzymanie kompa na kolanach, stres, picie, palenie, brak SNU jest dla plemnikow zabojcze.
Moj M dostaje leki, (testosteron i clo) po ktorych wyniki mu sie bardzooo poprawily i mozemy znow sie starac.:-)
 
witaj muffy - masz rację -ale weź tu przetłumacz takiemu M- żeby komórki w spodniach nie nosił (!) , albo żeby z piwka zrezygnował :szok::szok: ...

ilonka26 - a ten test urogin - można na kasę chorych? jak Ty /Wy robicie?
ja dziś byłam pobrać posiew z szyjki macicy , ponieważ w posiewie (tlenowym) płynu owodniowego wyszły mi bakterie Escherichia coli.W beztlenowym nic nie było.
Pani przy badaniu zdziwiona a w ciąży pani nie robiła? I znowu musiałam całą historię od początku opowiadać. Jej nie mam już na to siły.
A pani (przy pobieraniu wymazu) -"ojej jaka brzydka szyjka! przy takiej to zawsze będą porody przedwczesne." - no kurka! to pan prof. tego nie widział?????? :wściekła/y:
No dobra. głowa mnie rozbolała po wizycie. buu
 
Gabrysiu ja jak pójdę do pracy to się dowiem czy u mnie w szpitalu można zrobić te wymazy, a jeśli nie to spytam lekarza gdzie można coś takiego zrobić
do pracy idę dopiero w sierpniu więc wtedy będę wiedziała na czym stoję

myślicie, ze meża lepiej tez posłać na badania nasienia??
 
A pani (przy pobieraniu wymazu) -"ojej jaka brzydka szyjka! przy takiej to zawsze będą porody przedwczesne." - no kurka! to pan prof. tego nie widział?????? :wściekła/y:
Eh, słów brak. To tak jak dentystka, która mi przez miesiac chyba z 10 zebow borowala, po tym miesiacu z wielkim oburzeniem stwierdzila w jakim beznadziejnym stanie mam dziasla. To kurka przez ten miesiac wiercac w zebach dziasel nie widziala?? :wściekła/y:

myślicie, ze meża lepiej tez posłać na badania nasienia??
Ilonka, nasienie tez moglo byc przyczyna poronienia. Ale to chyba musicie indywidualnie Ty z mezem sie zastanowic, czy da to wiecej szkody czy pozytku w tym momencie. Czy moze tak jak moja lekarka dzis stwierdzila lepiej nie straszyc meza. Bo jednak "zdobycie" probki do badania w ich przypadku jest chyba jeszcze mniej "fajne" niz te nasze wymazy itp.
Osobiscie poki co planuje co nieco siebie posprawdzac, i sprobowac zafasolkowac i poki co darowac sobie badanie meza.
 
reklama
w sumie just79 masz rację, kurde może szukam dziury w całym, przecież wyszła mi cytomegali, a ja dalej szukam czy to na pewno wszystko. Też tak macie?
 
Do góry