reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, normy - nasze watpliwości i pytania

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja dzis odebralam wyniki i mam 15 000 bakterii:crazy: ostatnio mialam 6000 i prsilam zeby mi cos dali...nic! a teraz to jest problem bo przez 6 tygodni ich tyle wychodowalam...dal mi cos na dzisiejsza noc.
dziewczyny co zrobic zeby pozbyc sie tych bakterii?
celinka ma rację. tabletki z żurawiny są ok. ale oprócz tego ja piję (bo też ciągle od początku ciąży mam problem z bakteriami) sok z żurawiny. tak czy inaczej musisz pić wodę więc dolewaj do niej po prostu jeszcze soczek. raz piłam tak dużo że nawet udało mi się bez żadnych tabletek zwalczyć te bakterie. czasami bardziej skuteczne są metody naturalne
nie martw się. na pewno będzie wszystko ok. ;-)
 
reklama
Mi też sok z żurawiny pomógł:tak:miałam liczne bakterie w moczu i po miesiącu stosowania wyniki były idealne:tak:Mi tylko za bardzo nie smakował, ale to kwestia gustu:)
 
Ja też zapobiegawczo sok z żurawimy popijam, kiedys miałam problemy z nerkami, ale na szczęście w ciąży nic się złego nie dzieje.
Jestem już po serii zastrzyków z B12, wcale nie bolały, siostry super delikatne :). Teraz tylko raz w miesiącu ale nie wiem przez jaki czas.
Za tydzień idę zrobić badania,żeby sprawdzić czy coś pomogło i czy wyniki sie poprawiły.

Usg jeszcze jedno mam zrobić po 35 tygodniu.
 
Ania - poszukaj w sklepach internetowych. może uda się znaleźć i od razu sobie zamówisz większą ilość z dostawą do domku ???
sok trzeba pić systematycznie.
 
a mjaki to jest sok? to coś typu tymbark żurawina? czy jakiś inny..? w sumie nie spotkałam się z takim typowym żurawinowym.
 
hej dziewczyny
a robiłyście już posiew moczu? bo ja muszę zrobić i kazali mi kupic pojemnik jakiś specjalny, kupiłam ale on jest taki jak na mocz na normalne badanie moczu.
Moze wiecie czy to taki ma być?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry