reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania do invitro - przygotowania 🙏🏻✊🏻

reklama
A ja na @ czekam i zaczynam drugą stymulację... Może do 3 dni się pojawi, wczoraj odstawiłam duphaston.

A tak to dni mi ostatnio szybko lecą i na nic czasu nie mam 🤭

A wy dziewczyny z brzuszkami jak się czujecie? ;)
 
A ja na @ czekam i zaczynam drugą stymulację... Może do 3 dni się pojawi, wczoraj odstawiłam duphaston.

A tak to dni mi ostatnio szybko lecą i na nic czasu nie mam 🤭

A wy dziewczyny z brzuszkami jak się czujecie? ;)
Hej 🙂
My wróciliśmy wczoraj z kilkudniowego pobytu nad morzem więc dziś próbuje się przestawić na tory gotowania 🤣🙈

Ogólnie ja jestem trochę "przerażona" jak te dni uciekają i już jest końcówka listopada 🙈a tyle co się cieszyłam że beta rośnie, a teraz to brzuch rośnie i jest coraz ciężej 🤣🙈
 
Ponad połowa za nami więc rośniemy coraz bardziej 🙈 i zaczyna się powoli robić ciężko. Teraz już łatwiej uwierzyć w ten cud bo widać brzuszek i czuć ruchy a
Jeszcze nie tak dawno płakałam z powodu niepowodzeń a tu raptem trzy miesiące i zostaniemy rodzicami 😊
 
Ponad połowa za nami więc rośniemy coraz bardziej 🙈 i zaczyna się powoli robić ciężko. Teraz już łatwiej uwierzyć w ten cud bo widać brzuszek i czuć ruchy a
Jeszcze nie tak dawno płakałam z powodu niepowodzeń a tu raptem trzy miesiące i zostaniemy rodzicami 😊
Niesamowite jak ten czas zleciał 😍♥️
Na kiedy masz przybliżony termin?
Ja mam 12 marzec, ale czuję że będzie to szybciej 🙈😂 rosnący brzuch, ruchy dzidzi, zadyszka a przede wszystkim partner który gada więcej do Wiktorii w brzuchu niż do mnie staje się lekko zazdrosna 😂😂

Życzę tego samego każdej tutaj meldującej się Wojowniczce i wierzę że Wam też się uda ♥️🍀
 
Niesamowite jak ten czas zleciał 😍♥️
Na kiedy masz przybliżony termin?
Ja mam 12 marzec, ale czuję że będzie to szybciej 🙈😂 rosnący brzuch, ruchy dzidzi, zadyszka a przede wszystkim partner który gada więcej do Wiktorii w brzuchu niż do mnie staje się lekko zazdrosna 😂😂

Życzę tego samego każdej tutaj meldującej się Wojowniczce i wierzę że Wam też się uda ♥️🍀
Ja według USG mam termin na 11 marca 🙈 w czwartek wizyta u lekarza jestem ciekawa ile maluszek teraz waży bo brzuszek ostatnio szybko rośnie
 
Jesteśmy po wizycie Antoś, Jaś (😂jeszcze trwa batalia o imię) waży 880 gram ale się trochę buntuje więc lekarz kazał mi dużo odpoczywać i nie szaleć. Rozbieranie i ubieranie u lekarza to już niezły wysiłek od początku ciąży przytyłam 10 kg 🙈
 
reklama
Jesteśmy po wizycie Antoś, Jaś (😂jeszcze trwa batalia o imię) waży 880 gram ale się trochę buntuje więc lekarz kazał mi dużo odpoczywać i nie szaleć. Rozbieranie i ubieranie u lekarza to już niezły wysiłek od początku ciąży przytyłam 10 kg 🙈
Super 😍 rośnijcie zdrowo ♥️🙂

Ja jutro mam wizytę, zaczynam mieć lekki niepokój 🤔czy aby na pewno przez ten miesiąc nie urósł fifolek 😂
Najbliżsi już mówią po imieniu do brzucha - Wiktoria, bo takie imię partner wybrał a zanim zaakceptowałam to do okola wszyscy wiedzieli że będzie Wiktoria 😂🤣
 
Do góry