reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania do invitro - przygotowania 🙏🏻✊🏻

Super 😍 rośnijcie zdrowo ♥️🙂

Ja jutro mam wizytę, zaczynam mieć lekki niepokój 🤔czy aby na pewno przez ten miesiąc nie urósł fifolek 😂
Najbliżsi już mówią po imieniu do brzucha - Wiktoria, bo takie imię partner wybrał a zanim zaakceptowałam to do okola wszyscy wiedzieli że będzie Wiktoria 😂🤣
A u mnie każdy inaczej 😂 Ale w tym wypadku niech będzie jak mąż chce Antoś 🙈😂 a jak kompletowanie wyprawki idzie ?
 
reklama
Jestem już po wizycie 🙂
Wargi widoczne więc zostaje Wiktoria 🤣🙈
Przez zbieg okoliczności i okazję mamy wózek, łóżeczko i regał z przewijakiem do kompletu, Ciuszków nie kupuję bo mam kilka kartonów na strychu po dzieciach siostry i brata😁
Planuje w styczniu to pościągać i zacząć robić porządki w tym wszystkim. Mam wrażenie że jakoś tak na spokojnie mi to przychodzi a później obudzę się na ostatnią chwilę 🤣
 
Hej dziewczyny 🙂
Ostatnia zapadła cisza tutaj 🤔
Co u Was słychać, na jakich etapach jesteście?
Mam nadzieję że, u każdej z Was wszystko powolutku zmierza ku dwóm kreską 🍀♥️🙂
 
Hej dziewczyny 🙂
Ostatnia zapadła cisza tutaj 🤔
Co u Was słychać, na jakich etapach jesteście?
Mam nadzieję że, u każdej z Was wszystko powolutku zmierza ku dwóm kreską 🍀♥️🙂
Cześć, tu widzę dziewczyny już o wyprawkach rozmawiają, więc... nie mam, niestety, nic do powiedzenia ;-)
Etap: powrót do początku... Po poronieniu transfer pewnie gdzieś w lutym/marcu.
 
Jak to mówią cisza przed burzą więc zaraz tu się posypią same dobre wiadomości i szybujące do góry bety 😊 Mocno trzymam za was kciuki dziewczyny i dodam od siebie jeszcze że w przypadku naszych starań miałam taki dość długi moment że wewnętrzny głos i przeczucie mówiło mi że nie będę mamą, to się nie uda i nie jest mi to pisane...i co głos ten kłamał i cuda się zdarzają!!
Życzę wam siły i wytrwałości! Dla małżeństwa też jest to niezła próba trzeba przyznać z powodu niepowodzeń były czasem między nami niezłe iskry przez całą tę flustracje.
 
Hej dziewczyny 🙂
Ostatnia zapadła cisza tutaj 🤔
Co u Was słychać, na jakich etapach jesteście?
Mam nadzieję że, u każdej z Was wszystko powolutku zmierza ku dwóm kreską 🍀♥️🙂
ja odpuściłam grudzień, chcą mnie w klinice naciągnąć znów na 4000 tys na biopsje endometrium dzięki Bogu mój ginekolog odrazu powiedział że zrobi mi na NFZ w szpitalu . Grudzień mój organizm i głowa odpoczywa..
 
ja odpuściłam grudzień, chcą mnie w klinice naciągnąć znów na 4000 tys na biopsje endometrium dzięki Bogu mój ginekolog odrazu powiedział że zrobi mi na NFZ w szpitalu . Grudzień mój organizm i głowa odpoczywa..
Te kliniki i ich koszta 🤬 Dobrze że jeszcze na NFZ można znaleźć fajnych lekarzy. Ja dzięki mojemu miałam szybko i sprawnie na NFZ laparoskopię i badania prenatalne bo przyznam że po trzech latach walki o dzidzie nasze oszczędności i budżet praktycznie zostały zrujnowane 🙈
 
reklama
Te kliniki i ich koszta 🤬 Dobrze że jeszcze na NFZ można znaleźć fajnych lekarzy. Ja dzięki mojemu miałam szybko i sprawnie na NFZ laparoskopię i badania prenatalne bo przyznam że po trzech latach walki o dzidzie nasze oszczędności i budżet praktycznie zostały zrujnowane 🙈
no my już wydaliśmy przeszło 25 tys i jestem spłukana... także tyle ile można chce zrobić na NFZ, do.ginekologa chodzę prywatnie, ale dzięki Bogu pracuje w szpitalu blisko mnie więc sam wyszedł z inicjatywa że jak coś da skierowanie żeby nie płacić tyle klinice jak na NFZ mam to samo
 
Do góry