reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Babybjorn - który wybrać?

Olaxx1990

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Lipiec 2023
Postów
587
Cześć! Przymierzam się do zakupu bujaczka babybjorn i zastanawiam się czy wybrać cotton czy mesh, czy faktycznie jest duża różnica jeśli chodzi np. o pocenie :) jakie macie doświadczenia? Będę wdzięczna za rady! ☺️
 
reklama
Cześć! Przymierzam się do zakupu bujaczka babybjorn i zastanawiam się czy wybrać cotton czy mesh, czy faktycznie jest duża różnica jeśli chodzi np. o pocenie :) jakie macie doświadczenia? Będę wdzięczna za rady! ☺️
Z synem miałam mesh, sprawdzał się super. Teraz będę mieć cotton, więc jeszcze nie mam zdania :D
 
Mam mesh, dla mnie idealny bo używany w domu gdzie przecież jest ciepło. Nie kojarzę by kiedykolwiek był syn spocony z bb. Za to uważam mesh za lepszy wybór z 2 powodu, moi synowie często na nim robili dwójkę i szybko schnął. Pani od której odkupowalam bb też mówiła o dobroczynnym wpływie bb na wypróżnianie córki, więc może to się zdarza często😉
 
A kiedy bobas się będzie rodził? U nas używaliśmy bujaczka najintensywniej od ok 3 do 7 miesiąca jak jeszcze nie siedział pewnie. W zależności od tego jaka będzie pora roku wtedy u Ciebie to tak bym zdecydowała. Ja miałam normalny cotton i bobas się nie pocił, ale nie siedział w nim w upały.
 
Mam mesh, dla mnie idealny bo używany w domu gdzie przecież jest ciepło. Nie kojarzę by kiedykolwiek był syn spocony z bb. Za to uważam mesh za lepszy wybór z 2 powodu, moi synowie często na nim robili dwójkę i szybko schnął. Pani od której odkupowalam bb też mówiła o dobroczynnym wpływie bb na wypróżnianie córki, więc może to się zdarza często😉
o to też prawda, sto razy zdarzyło sie, że dwójka wypłynęła synowi na plecy i wtedy ten siatkowy łatwo wyprać i szybko schnie 👍👍
 
Bobas już jest, teraz ma 2,5 msc, więc będzie korzystał z bujaczka w lecie :) a ma ktoś może wersję cotton i używał ją w lecie i może coś podpowiedzieć? :)
 
reklama
Bobas już jest, teraz ma 2,5 msc, więc będzie korzystał z bujaczka w lecie :) a ma ktoś może wersję cotton i używał ją w lecie i może coś podpowiedzieć? :)
Pewnie jest cieplejsza niż mesh, tak zakładam. Ja akurat teraz cotton będę miała na okres jesienno-zimowy, wcześniej mesh miałam na wiosnę-lato. Z drugiej strony to jednak bawełna, a więc naturalny materiał :) Wszystko pewnie zależy od Twoich preferencji i malucha.
 
Do góry