reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
zazdroszczę Wam ochrony krocza, naprawdę, to na pewno wielki komfort...
no ale doczytałam sobie w dokumentach, że druga faza porodu trwała u mnie 5 minut - czyli "wystrzeliłam" tego mojego klopsa jak z procy, to gdzie tu o ochronie myśleć ;-)
 
reklama
Viola podaja chyba oksytocyne tez tak mi sie wydaje wkoncu wtedy bezpieczniej ciac.....napewno jak nie chce sie obkurczac pozniej macica to ja podaja ja dostalam zaszczyk to myslalam ze kompne w kalendarz jakby sie bole okresowe za te 9 miesiecy skumulowaly ale naszczescie to chwilke trwalo bo dostalam ketonal..

M*R oj bol brodawek tez pamietam..ale damy rade :-)

poza tym podobno drugi raz juz tak nie odczuwa sie tego samego bolu....jak za pierwszym razem... gorzej z rana cos wydaje mi sie ze beda jazdy bo wiem ze teraz w ciazy nawet pobolewa....


Aniu77 jak czytam Twoj post to jak moja historia 3 dni wczesniej moj Hubcio zaplanowal sam wyjsc haha ale i tak byla cc......na szybko ....teraz mam tez miec chyba na zimno jak nie bedzie skurczy boje sie tego ...mi tak nie chciala sie obkurczac macica w pierwszej cc wiec daja leki obkurczajace, jak farmakologia nie pomaga to masaz jakis a jak nie to to usowaja....no ale to juz ostatecznosc....
a tna tak zeby wyciac blizne po ierwszej cc.... jeju ja pojutrze do szpitala
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Dziewczyny,
Czy na marcowym forum jest jeszcze jakaś przenoszona mama?
Od wczoraj mam takiego doła, że szok !!!!!!:-:)-:)-(
Dzisiaj mija 5 dzień mojego przenoszenia i zero przepowiadających, wręcz fizycznie czuję się rewelacyjnie:baffled:
Proszę o odzew jeśli nie zostałam sama na watku Ciąża przenoszona
 
Info od EDIS:
23.03 godz. 12.15 poród całkowicie naturalny bez podawania żadnych leków, Waga 3400, 58cm długości, Córeczka ANIA. Po badaniu wszystko ok.

No to Edisku serdeczne gratulacje od Cioteczki Justyny i całuski od Olka :-D :-D :-D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry