reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja mam w skierowniu ze niby cc i mam sie stawic 25 marca do szpitala, ale nie widomo kiedy mnie potna, maja niby czekac na skurcze chociaz lekarz pwoiedzial ze maly donoszony i to nie konieczne...mam tylko jak sie beda pytac czy wyrazam zgode na porod sn powiedziec ze nie.....no nic zobaczymy co bedzie u mnie to juz druga cc wiec wiem co mnie czeka chociaz nie do konca
 
reklama
Wiecie co ,mnie pytali w 23 tygodniu ciazy czy sn czy cc bardziej chce.Teraz w 36 tyg.spytali tylko dla potwierdzenia .Dokumenty juz podpisalam ,badania do cesarki juz porobione wiec na skurcze czekac nie bedziemy,bo bysmy sobie mogli czekac...moze i tydzien jeszcze,bo u mnie zadnych czopow ,zadnych boli;-).Tak wiec ja jestem nastawiona ze 26ego z rana mnie tna i nie ma przebacz(no chyba ze jakas kobitka zacznie rodzic naturalnie i bedzie musiala miec cesarke przede mna).
 
Dziewczynki!!

oto wiadomość od oficjalnej marcowej mamusi KasiulkiW:

Dziś o 14 urodził się Mikołaj, waga 3980g, dł.58 cm, poród naturalny, 9 na 10 PA, było ciężko ale udało się!
Pozdrowienia dla wszystkich Ciotek!

KasiulkaW - WIELKIE GRATULACJE!!!!
 
Mi lekarz na ostatniej wizycie powiedział, że rozwarcie jest, szyjka już króciutka, na ktg wyszły jakieś skurcze i że przy cc w takim wypadku nie trzeba czekać na silne skurcze. Że dziecko donoszone i macica będzie się ładnie obkurczać i że dla lekarza operującego to dobre warunki...zobaczymy. Moja kol. rodziła przedwczoraj i płacze z powodu bólu i obkurczającej się macicy, ale chyba każda z nas musi przez to przejść.
 
KasiulkaW GRATULUJE
FAJNIE ŻE SYNEK ZDROWY I ŻE UDAŁO SIĘ NATURALNIE, A TERAZ WYPOCZYWAJCIE I SZYBKO WRACAJCIE DO DOMKU
:-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry