reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Tak astma oskrzelowa jest wskazaniem do cesarki... duzo tez zalezy od stopnia nasilenia astmy.... ja niby czuje sie dobrze, ale od poczatku 2 trymestru biore dodatkowa dawke leków zeby maluch byl dobrze dotleniony. Jednak wynik spirometrii mam słaby (pev 62%).
Moze powinnas zapytac o to swojego lekarza... ja mialam 2 konsultacje specjalistyczne ,druga zlecona przez szpital i stwierdzono ze przy astmie porod sn jest ryzykowny (pomimo stsowanych metod na przyspieszenie akcji porodowej) jest to za duzy wysilek i grozi niedotlenieniem matki i dziecka.
Tak mi powiedzieli lekarze...

Co do obecnosci meza troche mi trudno uwierzyc ze maz nie bedzie mogl byc na sali pooperacyjnej, tym bardziej ze wszystkie piszecie ze nie bylo z tym problemu...
Jednak z M stwierdzilismy ze bedziemy walczyc o to zeby byz ze mna na pooperacyjnej:-)
 
reklama
Wielkie gratulacje dla rozpakowanych!!!Zycze szybkiego powrotu do sil i zdrowiutkich bobaskow:-) Buziaki
 
Wiadomosc od kaczuszki:-)

Dzisiaj o 11.45 urodzil sie nasz sliczny czarnowlosy synek Mikolaj.Wazy 3 kg. wzrost cale 52 cm. Calusy Gosia i Maciej.

Ale sie ciesze!!!Juppiii , kolejne malenstwo jest z mamusia:-)
 
No nareszcie kolejny "Maly ksiaze".
Kaczuszka wielkie gratulacje,duzo zdrowka dla Was!!!!
 
reklama
Czytam o waszych skurczach i bólach a mi nic nie doskwiera. Już zaczynam się martwić że będę tak w ciąży chodzić dwa latka bo tu żadnych objawów zbliżającego się porodu a termin na 25 marca:szok:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry