reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
U mnie w klinice mąż w czasie cc moze być za przeszkloną szybą, jestem ciekawa jak to wygląda w praktyce. Nie wiem jak jest po operacji.
 
reklama
kingula - od siebie moge dodać wodę przegotowaną ciepłą, łyżeczka lub dwie miodu i dużo soku z cytryny. Miód i cytryna w takich proporcjach aby za kwaśne nie było by nie podrażnić żółądka ani za słodkie żeby Cię nie zemdliło. Jak znajde przepis na syrop to też dołączę.

no i ciepłe mleko z miodem na noc też działa. ja robiłam sobie też inahalacje wickiem i smarowałam okolice nosa i skroń na noc. w ciągu dnia sterimar spray do nosa aplikowałam.
 
Ostatnia edycja:
mirabelle to astma oskrzelowa jest wskazaniem do cc:confused: ja tez mam astme oskrzelową ale mój gin mi nie powiedział że to wskazanie do cesarki :no:
 
Ja od kilku godzin czuję ból w dole kręgosłupa :crazy: i skurcze mam nieregularne, wzięłam no spe i ten ból w brzuchu przeszedł, właśnie takie napięcie macicy hmm nie wiem jak to opisać, tylko że mnie to trochę bolało :baffled: najlepiej teraz czuję się siedząc, bo jak się kładę to od razu brzuch mi się napina, a jak stoję to ból w kręgosłupie jest nie do wytrzymania :crazy:. Chyba u mnie skurcze przepowiadające już dają o sobie znać.
 
Teraz siedzę od jakiś 20 minut i po no spie bóle w brzuchu przeszły ;-). Wole nie wstawać, aby tego bólu w kręgosłupie nie czuć. Jak miałam okres to nigdy przed i w czasie nie miałam bóli kręgosłupa. Ehh a ja jednak mała dziewczynka jestem, mama ma dzisiaj dyżur w przechodni to ja wolę dzisiaj nie rodzić bo mamusi nie ma przy mnie he he :-p.
 
reklama
Wiesz jak zechce maluszek wyjść to siłą nikt go nie zatrzyma współczuję tych bóli kręgosłupa może ci przejdzie
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry