reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Karolka z tego co zaobserwowałam na forum to niektóre dziewczyny mają objawy kilka tygodni szybciej, a niektóre dopiero w dzień porodu więc się nie przejmuj :-). Ja też mam termin na 25 marca ale należę raczej do tej pierwszej grupy, bo nieregularne skurcze już mam itd., a kiedy urodzę nie wiadomo hmm ale na forum są już takie mamusie które nawet kilka godzin wcześniej pisały że jeszcze żadnych objawów nie mają, a kolejnego dnia na nowinkach z porodówki była informacja że mają już dzidziusia przy sobie :-). Więc różnie to może być, i się nie przejmuj ;-)
 
gratulacje Kaczuszko b wielkie gratulacje :))

its_a_boy.gif
 
Dzięki Agusia za pociechę:-) w sumie może powinnam się cieszyć że jeszcze skurcze mnie nie dopadają...za to w nocy ciągle się budzę i tylko przekładam z boku na bok... nie wspominając o wydeptanej już ścieżce do toalety:-)
 
Wiadomosc od Madzik
hej!mam duze nadcisnienie,wlasnie na patologii juz leze nie wiadomo czy nie zostane tu juz do konca.Szyjka podobno sie jednak skraca i robi miekka.
Pozdrowienia dla kobitek i maluchow z bb.

Pytala czy ktos po Oli urodzil napisalam ze Kaczuszka
 
Hej a ja dziś jak nowo narodzona siły dużo spacer dwa razy zaliczony skurcze tylko tyle o ile normalnie szok. A w nocy bolał mnie brzuszek i się zlękłam że to już a dziś rewela mały też rusza się mało ale się rusza może to cisz przed burzą oby .:-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry