reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No tak prawda ;-) hi hi chociaż nie powiem żebym była smutna gdyby moja córeczka już chciała wyjść ;-) :-D ale na razie skurcze przeszły, a już chciałam iść do wanny ;-) bo w ten sposób chyba można sprawdzić czy to takie prawdziwe czy przepowiadające.
 
reklama
Agusia - strasznie Ci współczuję tych bóli w kręgosłupie bo wiem jak to boli... :-(
Ja też mam takie bóle jak stoję, szczególnie jak mam ciężar ciała na lewej nodze, to i straszny ból biodra i miednicy dochodzi... :-( Na przykład jak idę po schodach i siłą rzeczy musze mieć ciężar ciała raz na jednej nodze raz na drugiej. Staram się bardzo uważać, bo mogę się nawet przez to przewrócić.
To podobno dziecko już uciska jakieś nerwy i niestety w pewnych pozycjach może boleć.
 
I już kilka mamusiek z końca miesiąca urodziło :-D:-D:-) ale ja tam mogę czekać do 25 ;-) he he według daty poczęcia to do 24.03 :tak: tylko żeby dzidzia chciała tyle w brzuszku posiedzieć ;-)
 
Agusia-Ty sobie jaj nie rób i nawet nie próbuj rodzić, bo ja zaraz po tobie jestem...a chyba jeszcze nie przygotowałam sie psychicznie :/
 
O kurcze, i Ola też już rozpakowana!!!:-D Gratulacje!!! No i zazdroszcze tempa, 50 minut w szpitalu tylko?? No szok, zwlaszcza, ze córeczka spora! Ale Ola ma dobrze:-)
 
ATsonia, a co ja mam powiedziec. Kaczuszka miala ten sam termin co ja a wczoraj wody jej odeszły.

Mi dzis za to kawałek czopa odszedł, ale niezabarwiony krwią. Też tak może byc?
Czy któras wie ile to cały czop? Mi odeszła chyba tylko czę bo nie było tego bardzo duzo.

A co do bólów kręgosłupa to mialam ostatnio cos takiego, ale mi sie wydawało, że to przewialo mi korzonki. Ale moze rzeczywiscie to byl jakis ucisk na nerwy, bo w pewnym momencie bolało mnie po dwóch stronach. Teraz na szczescie tego bolu juz nie ma, ale za to miednica - jakby mialo mi ja rozsadzic.
 
ATsonia ja mam nadzieję że jeszcze z brzuszkiem troszkę pochodzę :-p. Teraz już raczej wszystkie bóle mi przeszły, ale o 4 nad ranem brałam kąpiel ;-) i wtedy dużo lepiej się poczułam.
 
reklama
Mi czop zaczął odchodzić we wtorek( taki duży skrzep krwi )a teraz cały czs mam wydzieline albo różową,albo brązową,albo czerwoną.
Najgorsze man wieczory jest mi bardzo niedobrze, boli mnie podbrzusze-tak jak na okres,bolą mnie plecy, brzuch mi się napina-masakra.
Biorę gorące kąpiele, nie oszczędzam się, wykożystuje mąża i nic:(
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry