reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Anna - gratuluję! Świetnie, że Karolinka szybko rośnie, na pewno niedługo będziecie razem w domu:tak:

Iwona - cieszę się! Gratuluję! Ucałuj Marysię od Marcówek!

To rzeczywiście Królewny na razie panują - i jeden Królewicz Ewelci pośród nich:-D
 
Anna 81, Iwona MEGA GRATULACJE dla szczesliwie rozpakowanych mamus!

Anna81 najwazniejsze ze corcia sama oddycha a inkubatorek tylko jej pomoze szybciej dojsc do siebie.Mala waga sie nie przejmuj.Ja jak mowie ze moja corcia wazyla 2800g i slysze od niektorych malo taktownych osob tekst w stylu "o rany ale mala" to z duma mowie ze moze i jest drobna ale ZDROWA i to jest najwazniejsze.I ty tez tak mysl i mow-najwazniejsze ze zdrowa sliczna kruszyneczka!

Iwona-twoja corcia ma wymiary dokladnie jak moja mala-az sie rozczulilam,tzn twoja corcia ciezsza o 10 g:tak:
 
Sara Twoja Julitka jest śliczna i słodka.
Anna i Iwona gratuluje córeczek!!!
 
Ania 81 i Iwona gratuluje córeczek!!!

Ania nic się nie martw, Twoja córeczka, to moja imienniczka (Karolinka), więc będzie silna i się nie podda. Wszystkie Karolny tak mają:tak:




 
Justynka nic się nie martw. Te USG zazwyczaj wychodzą z błędem. Jesteś już w 39 tygodniu, więc będzie dobrze. 3mamy kciuki za Ciebie i Maleństwo.!!!




 
mój maż wmawiał mi że to tętno.. bo jak mu pierwszy raz pokazałam to było centralnie pod pępkiem niski.... więc mogło tak być uwierzył ze to czkawka jak moje naczynia krwionośne na 2 dzień zaczęły pulsować w innym miejscu....
:-D
 
reklama
midka

bo to takie jakby lekkie "pukanie" w brzuszek od środka. Napewno też to masz tylko myślałaś ze to kopniaczki :-)

Dziewczyny,

ja dziś w nocy wstałam do WC tylko 2 razy - sukces :-)
ja ani razu wczoraj raz a przedczoraj.. 7:-(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry