reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Agusia pozdrów od nas Justinę , jest już pod fachową opieką więc na pewno wszystko będzie ok, za to trzymam kciuki :tak::-)
 
Anna, Iwona - GRATULACJE!!! :-):tak::rofl2:

No cóż, chciałoby się zaśpiewać "gdzie Ci mężczyźni...?" A oni nadal w brzuszkach u swoich mamuś, dziwczyny jak widać są bardziej przebojowe i wolą szybciej poznawać swiat :-D;-)
 
No pół dnia mnie nie było, a tu proszę już 2 kochane dziewczynki rozpakowane.
Wszystkiego NAJ NAJ NAJ dla ANNY i IWONY oraz ich CÓRECZEK:-D
 
Serdeczne gratulacje dla Iwony i Anny!!!!

Niech maluszki szybko rosną i nabierają sił i żebyście jak najszybciej byli wszyscy razem w domku
:-):-)

.
 
dla mnie tez szok:szok: wstałam jedynie 2 razy, o 1 w nocy i potem o 6:szok: jak nigdy tak mało:-) ale za to obudziłam się już o 6 rano a przeważnie o 7-8 wstaje:baffled: ale i tak drzemke przed tv zaliczyłam:-D

Mój mały ma tak często czkawkę ze juz normalnie mnie to jakby łaskocze w brzuszku, aż czasem się zastanawiam od czego on ją ma. Wiem ze to się robi od opicia się wód płodowych albo od ssania kciuka:tak: ale czy od czegoć jeszcze??
 
reklama
no nie ...czlowiek sie budzi i takie nowiny swietne od samego rana:):)
gratuluje dziewczyny!!!!!!!!!
SARO.....CUDNA TA tWOJA KRUSZYNKA....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry