reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Co prawda poród (i ciąża) jest jeszcze przede mną ale mam nadzieję że pomogę ;) Do niedawna cesarka kojarzyła mi się tylko negatywnie, ale zmieniłam zdanie. Moja przyjaciółka Beata urodziła śliczną córeczkę 4 miesiące temu, niestety przez cesarskie cięcie. Tydzień temu byłyśmy razem na basenie i muszę powiedzieć że byłam bardzo zdziwiona - blizna była malutka, w ogóle nie było jej widać spod kostiumu!

Uwierz, że patrzenie na CC przez to, jaka jest blizna to duże uproszczenie. Blizna wg mnie jest najmniejszym problemem. Trzeba pamiętać, że CC to operacja! Rozcinają brzuch, szyją. Przecięta jest macica. Jak leżałam w szpitalu, to widziałam dziewczyny z komplikacjami po CC. U mnie na szczęście nic złego się nie zdarzyło, ale to nie takie proste wszystko, jak się wydaje.
 
no jakoś nie jestem, po za tym nie mam pewnosci tzn male szanse na powodzenie... caly dzień naczczo :( ii bez picia skąd tu mieć siły????
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry