reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
nie stać mnie na inny szpital :(((( nie mam pieniedzy na znieczulenie w innym i wogle wychodzi za wszystko i za porod rodzinny kolo 2tyś nie oszalalam jeszcze.
 
reklama
Gosia trzymam mocno kciuki!!! Wracaj szybciutko już z Maluszkiem:-)

Nika nie martw się na zapas...ja też zdecydowałam że nie wydam nie wiadomo ile pieniędzy na tych kilka godzin porodu. Już wolę tę kwotę na jakiś fajny wypad w wakacje wydać:-)
Szpital do którego planuję iść nie oferuje znieczulenia ZZO, nawet odpłatnie...:eek: to jest moja największa bolączka, bo tego bólu jeszcze nie znam i wolałabym w razie potrzeby mieć możliwość skorzystania niego...no ale cóż...kilka godzin bólu i będzie już po:-)
 
Tak w ogóle to właśnie wróciłam od gina, jestem po masażu szyjki macicy:baffled: ale spodziewałam się o wiele gorszego bólu. Szczerze mówiąc to skurcze które miałam tej nocy byly zdecydowanie silniejsze...tylko że minęły po 4 godzinach:baffled: a były już częste co 4 minuty...no nic nadal czekam

Efektem masażu jest rozwarcie już na 5 cm z początkowego 0,5cm!!!! Byłam w szoku! Po masażu odeszła mi reszta Pana Czopa:-D Ginka powiedziała ż teraz nic tylko na skurcze czekać i natychmiast o szpitala jechać, bo z takim dużym rozwarciem to różnie może być...:eek: tylko że skurczy brak:eek: więc tak jakbym nadal tkwiła w punkcie wyjścia!:-(
 
info od Magda19lenki
hej, chyba będą mi dzis poród wywoływać mam mniej wód płodowych rano tętno małej było ponoć słabe. Jestem podenerwowana co to będzie.

tylko trzymać kciuki :-)
 
ATsonia, gratulacje!!
to chyba najdłuższe marcowe dzieciątko, ale nie najcięższe ;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry