reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja jutro tez zmykam do szpitala na wywołanie bo juz 12dzien po terminie bedzie...no i szlag trafił moj naturalny porod:-( jestem tak stasznie zła i smutna, dzis juz mi puscily nerwy i płacze cały czas....ale sama na pewno nie urodze zadnych bóli nic nie mam:-(
Agusia1987, wziełam Twoj nr zapisalam wiec jak cos bedzie sie działo to do Ciebie pisze-przepraszam ze nic nie pytałam wczesniej czy moge
To sie żegnam z Wami bo juz tu raczej nie wejde dzisiaj. Powodzenia w porodach tym jeszcze nierozpakowanym i prosze trzymajcie kciuki papa
 
Gosia, ja czekam do czwartku.
Fajnie by bylo, gdyby nasze dzieciaczki urodzily sie tego samego dnia:)) Wiec oprocz wspolnej daty slubu, byla by wspolna data urodzinek:p
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry