reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
oby się zaczęły bo nie chce lezec w szpitalu i czekac na poród... lepiej w domu... staram się, ale martwię się o dziecko choć właśnie buszuje i sie wierci :) moje sloneczko to jednak martwię się i spac po nocach nie mogę rowniez z natloku myśli i troski o malutką.
 
reklama
Ja jestem chyba pokręcona. Pojechałam do szpitala bo nospa nie pomogła, zrobili mi KTG i nic skurcze ustąpiły. Wyszłam ze szpitala i zaczeło się od nowa. Teraz wziełam kolejną nospe bo nie moge już wytrzymać. Tylko teraz zamiast skurczy to mam pól jak podczas okresu. Już padam ze zmęczenia. A do wtorku daleko.
 
wszystkim nowo rozpakowanym mamusiom gratulacje :-):-):-) wracajcie szybko do domciu :tak:
Vinnki trzymam kciuki za Romusia będzie dobrze :tak:

Modroklejka trzymaj się jesteśmy z Tobą napewno już niedługo będziesz tulić swojego synusia ;-):tak:
 
Modroklejka rany ale nerwów zjesz wspolczuje i zycze duzo siły wiary i tego czego Ci trzeba. Gorąco pozdrawiam trzymaj się cieplutko
 
przeszły bo albo stres Cię dopadł albo nospa zaczęła dzialac ale chyba z nerwów trzymaj się będzie dobrze. Ja mam kolejne ktg w pon. Zobaczymy co dalej.
 
Myfa, Ania, Evulek - wielkie gratulacje! :-)
Modroklejka - cierpliwości i rozpoczęcia akcji :-)
 
reklama
No to nadrobiłam tak jakby pierwszy temat ;-) Ogromne gratulacje dla wszystkich nowych mamusiek. I dużo cierpliwości dla tych jeszcze oczekujących.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry