reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
bo weekend, w weekendy zawsze cicho, ja zaraz też pewnie zniknę, placek się zaraz upiecze zabierzemy z Tomkiem naszą porcję i pójdziemy do domu (teraz jesteśmy u mojej mamy)
 
No tak:-) dziewczyny spędzają czas z rodzinami korzystając z tego że mąż nie w pracy:-)

Placek:-):-):-) Mniam! Ja mam w planach jutro szarlotkę zrobić:-)
 
mniam mniam szarlotka....kurcze nie ma jabłek a sama bym zmajstrowała..bo w świeta to sie raczej ciachami juz nie najem jak trzeba bedzie diete trzymac
 
Magdalenka:-) brzuszkowa telepatia chyba:-):-):-)

I tak w żadne spodnie sprzed ciąży się nie mieszczę..więc mogę sobie jeszcze pozwolić!

Ale już postanowiłam że po porodzie ostro się za siebie biorę...jakoś trzeba zrzucić te kilogramy, tym bardziej że lato coraz bliżej
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry