reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Eve wreszcie sie cos ruszylo u Ciebie!!!
TAk sie martwilas.
Kciuki mocno zaciskam,aby porod byl szybki:-)
 
reklama
Dołaczam się do grona oczekujących na cc. Jeśli maluch nie zechce pojawić się przed terminem , a ma na to jeszcze tylko tydzień. 16 marca ide do szpitala i 17- chyba ze cos sie zadzieje- mam miec cesarke.
Skierowano mnie na cc ze zwgledu na astme oskrzelowa:(
Mam pyt do dziewczyn które juz rodzily przez cc, rozmawialam dzis z jednym zlekarzy ze szpitala w ktorym bede rodzic, o obecnosci meza, nie podczas samej ceasarki, ale podczas pobytu na sali pooperacyjnej ( a ztego cow iem jest się tam 24 h) i lekarz stwierdzil ze maz nie moze przeywac ze mna na sali pooperacyjnej:-(Wiecie cos na ten temat?? Wydaje mi sie to troche dziwne, ze na sale poop[eracyjna przynosza dziecko, a meza nie moze byc ze mna??
 
Wiadomosc od Maniulki:\
Witam u mnie od rana kiepski nastruj w nocy bylam na porodowce ale skurczy juz nie mialam i mnie wypuscili do siebie na patologie dzisiaj od rana ordynator mnie pocieszyl ze idziemy wywolywac az urodze ale profesorka stwierdzila ze jeszcze nie wiec dalej leze mala w dalszym ciagu swiruje z tetnem wiec martwie sie ale nie pozostaje mi nic innego jak im ufac.
Gratulacje dla nowych mamus
 
Mirka - a Ty mi możesz powiedzieć, jak wyglądają skurcze niebolesne?

Bo bolesne to Dziewczyny piszą, że takie jak na @, nieraz jakby okalające cały brzuch plus twardnienie i trwające niezbyt długo ale powtarzające sie. A niebolesne? Bo bolesnych na pewno nie mam żadnych, ale może mam niebolesne i nie wiem, że to to... :zawstydzona/y:
Skurcz niebolesny to taki, ze czujesz napiecie brzucha i brzuszek jest twardy, do tego stopnia, ze czujesz dokładne granice macicy, tzn, możesz wyróżnić ją spomiedzy innych flaków:-)
 
Maniulka 3mamy kciuki, musi być dobrze. Lekarze na pewno wiedzą, co robią. Powodzenia!!!
 
Mirabelle,jak nic się nie zmieni, to będziemy miały w ten sam dzień cesarkę:tak:
 
Hej chciałam Was poinformowac z Kasiullka urodzila poprzez cc dzis o 10 30 coreczke Natalke ma 3600kg 56 dł 9\10 pkt.

Ps gratulacje dla wszystkich rozpakowanych mamusiek:-)
 
ja tez włąsnie miałam napisac o tym ze kasiulka urodziła!

jest tez drugi news!

ola urodziła

"dzisiaj o 10.25 urodziła sie Julianna, wazy 4280 i mierzy 60 cm, poród ekspresowy, 50 min od przyjazdu do szpitala. jestem szczesliwa"

dostałam tez mmsa ze zdjeciem małej i oli-wstawie na zamknietym wieczoram jak znajde kabel ok kom do kopiowania!

Gratulacje Mamuski!!! No a gdzie chłoapczki???
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry