reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witajcie kochane!

Ja byłam wczoraj u gina. Rozwarcie na 1,5 cm. Nie wiem czy to dużo czy mało i co to może oznaczać... A dzidziuś ma już 3,4! Chociaz im większy dzidziuś tym większy błąd na usg.
 
Mirka - a Ty mi możesz powiedzieć, jak wyglądają skurcze niebolesne?

Bo bolesne to Dziewczyny piszą, że takie jak na @, nieraz jakby okalające cały brzuch plus twardnienie i trwające niezbyt długo ale powtarzające sie. A niebolesne? Bo bolesnych na pewno nie mam żadnych, ale może mam niebolesne i nie wiem, że to to... :zawstydzona/y:
 
No prosze, to u Eve jednak nie byłfałszywy alarm:-) I jeszcze dala rade sie zalogowac w nocy, hihih:tak:trzymam kciuki!!!!!!!!!:-):-):-)
 
nie wiem jak Wy ale ostatnio to strasznie ciężko mi. I katar zaczyna się odzywać... trochę się boję, zeby się nie rozchorować na sam termin porodu.

Zrobiłam wczoraj inwentaryzację rozstępów i zauważyłam, że na lewym udzie mam ich mnóstwo przy czym na prawym wogóle... chyba dlatego ze śwpięcały czas na lewym boku i czasem az mnie w nocy boli.

Ide na spacerek, musze kupić nowy nr M jak mama bo nie miałam kiedy:)
 
reklama
Miotlica, mi ostatnio w trakcie wizyty gin powiedział: "O , skurcz Pani ma, taki przepowiadający delikatny" a ja nic nie czułam:baffled: to był ewidentnie niebolesny skurcz:-D
Mysle ze to zalezy od organizmu. Dla jednych cos jest bolem, dla innych nie. Na pewno te kobeity, ktore przy @ nie mialy zadnych dolegliwosci będą bardziej narzekac niz te, ktore mialy @ bolesne i są w pewnym stopniu przyzwyczajone... tak mi sie przynajmniej wydaje:confused:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry