reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Maniulka, trzymamy kciuki, mam nadzieję, ze się nad Wami zlitują i że w końcu pomogą Ci urodzić....
 
Mam nadzieję że EVE dzisiaj urodzi :-) trzymam kciuki i Kasiulllka już pewnie ma swoją dzidzie przy sobie :-)
 
A ja przed chwilą pisałam na nieobecnościach że Kasiulllka już pewnie urodziła, a teraz zobaczyłam no nowinki i widzę że już jest wiadomość od niej :-). Gratulacje dla Oli i Kasiulllki :-D:-D:-) oj ten 6.03 chyba bardzo porodowym dniem będzie :-D:-)
 
Kasiulka, Ola - gratuluję! Całusy dla Natalki i Julianny! :-D
Oj, dziewczynki na razie się śpieszą z wychodzeniem, a chłopczykom-leniuszkom widać najlepiej w brzuszkach :tak:
 
Maniulka współczuje ... ale musisz ufać lekarzom napewno wiedzą co robią :tak:
właśnie ciekawe jak tam EVE :confused: może już urodziła
 
Maniulka - trzymaj się! Współczuję tego wyczekiwania, ale jesteś pod kontrolą lekarzy, wszystko będzie dobrze:tak:
 
reklama
Biedna Maniulka sie juz tyle czasu meczy..:-( Ale juz nie dlugo:tak:
No jezeli dzis urodzi jeszcze Eve to beda 3 dziewczynki urodzone 6.03 :happy: A kto wie do wieczora jeszcze duzo czasu wiec moze ktos jeszcze sie rozpakuje :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry