reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
anna81 , mala jest cudowna:-) Sliczna i faktycznie ma dluuuggiieee nogi , jak modelka:-)
Zobczysz , juz niebawem bedziecie w domku w komplecie.Trzymaj sie cieplutko:-)
 
reklama
Biedna Edis, każda z nas chciałaby być w pełni sił rodząć. Miejmy nadzieję, że maleństwo jeszcze się wstrzyma... :tak:
 
Ponoc tak jest ze dziewczynki szybciej sie rozwijaja,szybciej zaczynaja chodzic itd ale nie jest to regula;-):-)

Dziewczynki szybciej uczą się mówić, siusiać na nocnik ale z chodzeniem to różnie bywa... motorycznie chłopaki bywaja do przodu... a i tak zależy to od dziecka, ale że w macicy się wolniej rozwijają - pierwszy raz słyszę :confused:
 
może zdrętwiała Ci noga w czasie snu i dlatego...
a ja mam ostatnio okropną zgagę... co chwila... i muszę spać tylko na lewym boku, na prawym od razu zgaga a na wznak boli mnie miednica... jeszcze 2 tygodnie trzeba wytrzymać ;-)
 
to jak poznałaś że to wody??

Na wydzielinę było ich za dużo i sączyły się nieprzerwanie... Poza tym nie miałam zupełnie kontroli nad ich wypływem, więc nie by to mocz... Ale zwykłe podpaski 1 czy dwie mi wystarczyły żeby dojechać do szpitala...
 
ola_o ehh wiem o czym piszesz, bo ja od chyba kilku już tygodni śpię zawsze na lewym boku :crazy: i jak zgagi szybciej nie miałam to teraz mnie dopada eh. Ale jeszcze trochę wytrzymamy :-)
 
A ja ostatnio mialam taki dziwny przypadek..
Wstawalam rano z lozka zrobilam krok i nagle upadlam:szok: (szczescie ze na tylek)
Nie mam pojecia co to mialo byc..:confused:

dziecko ucisnęło ci silnie na nerw powodując "odskoczenie" niekontrolowane nogi :-D hehehe też tak mam :-p czasem na obie nogi na raz i muszę kucać szybko, tak szeroko w rozkroku...:baffled: Radzę poruszać się wolniej i koło mebli lub męża :tak:
 
trzymam kciuki za Edis i za Justynę - żeby się nie wynudziły w tych szpitalach za bardzo ;-)
 
Anna, Karolinka jest śliczna, taka drobniutka - ale na pewno będzie teraz rosła i przybierała szybko na wadze :-)
 
reklama
No wiec jesli pokarm pojawia sie pozno to pytaja sie w szpitalu matki czy wyraza zgode na dokarmianie dziecka.Ja wyrazilam bo nie chcialam by mala glodowala.Dawali jej mleko modyfikowane NAN HA (niestety jedno z drozszych ale kontynuujemy je) i dopajali glukoza (tez kontynuujemy).Teraz mam z dnia na dzien coraz wiecej pokarmu ale i tak nie na tyle duzo by mala sie najadala.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry