reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ewelcia synek wynagrodzi Ci każdy łzę, każdy ból...dasz radę, musisz...
Trzymam mocno kciuki za Waszą rodzinkę :tak:
 
reklama
ATsonia, ale po porodzie to możesz na jakiś czas zapomnieć o spokojnych nocach ;-)
 
Iwona powiem szczerze ze teraz bezpoieczniej czulabym sie ze mam cc tak mi sie wydaje....a tak nie wiem czy nie zakze czyms malego bo wymazu nie mialam poza tym boje sie co przyniesie porod sn jesli bedzie... zastanawilao mnie jedno dlaczego wszystkie polozne ktore mnie odwiedzaly mowily ze tez cc mialy....hmmm


plusy cc sa dla maluszka ...moze nie przechodzi przez kanal rodny, ale jak dla mnie taki prood jest bezpieczniejszy dla dziecka, k=tore rodzi sie dotlenione bez uszkodzen fizycznych...

minus tylko dla matki glownie bo dluzej zapewne dochodzi sie do siebie...
 
pozdrowienia dla Ewelci, trzymam kciuki aby szybko doszła do siebie :-)
 
Gratulacje Ewelciu dla Ciebie i synusia, też się musiał namęczyć robaczek!!! Najważniejsze, że teraz już tylko z górki :tak:Dasz radę!

rowniez się b boje nie tylko bolu trudnu boje się zeby z mała bylo dobrze

To samo sobie pomyślalam, że wsytskie trzy wiedzą już że z dziećmi po porodzie wszystko ok i tego im najbardziej zazdroszczę :-D
 
Gratuluję imienniczce :-) teraz już wszystko pójdzie gładko, każdy dzień powinien być lepszy od poprzedniego.

madzik napisała: Ciekawe kiedy zaczną się marcówki z pierwszych dni sypac.

no ciekawe, ja własnie jestem jedną z nich :-)

Hm ja też ;-) i strasznie lekarze krzyczeli, że nie donnoszę a ja nadal chodzę...:confused:
 
Wiadomość od Justyny:
"Hej Aga piszę dopiero teraz bo niedawno co przyszłam do swojego pokoju. Robili mi usg i jestem zmartwiona bo mam mało wód i dziecko waży 2300-2500wg usg. Dziwne bo tydzień temu ważyło 2900więc ktoś się pomylił. Jutro będę dochodzić prawdy. Mam sale 2 osobową na ogólnej ginekologii bo na pato nie ma miejsc. Jak coś sie dowiem to napisze. Dobrej nocki :-)"
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry