reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
:-) no w końcu Ewelcia ma poród za sobą :-):-) pewnie się namęczyła biedaczka, skoro to tyle godzin trwalo i w końcu zdecydowali się na cesarkę. niech teraz odpoczywa :tak:. Ogromne gratulację Ewelcia :-)
 
reklama
Czesc dziewczyny..
A co myslicie o sexie w moim przypadku...termin mam na 13.03 ale lozysko juz jest III st. i w ogole leki mi juz odstawili,szew zdjety brzuch coraz nizej skurcze coraz czesciej..okolo 3na godz..??
 
Carolin - obrzęki mam niewielkie. Ogólnie dłonie, nogi, twarz. Ale chyba normalne na tym etapie ciąży. Lekarz zapisuje - obrzęki +/-.
Mam stan zapalny pochwy. To może być przyczyną białka w moczu? Bo o zapaleniu układu moczowego lekarz nie wspominał. Odbiorę jutro powtórne wyniki i zadzwonię do niego.

nie jestem lekarzem, ale wydaje mi się, ze zapalenie pochwy też może być powodem białka w moczu. Trzymam kciuki, za jutrzejsze wyniki badań.

Ja zadnych krostek nie mam choc tez swedzi mnie brzuch ale slyszlam ze jest to normalne.. spowodowane tym ze szybko rozciaga sie nam skora:happy:

swędzenie brzuszka to przez rozciąganie sie skóry.
 
Ewelcia! Ogromne gratulacje!:-D:-D:-D
Wszystkiego dobrego dla Ciebie i synka!!!:-D:-D:-D


Oj, to ciężki i długi był to poród... Wracaj szybko do sił... i do nas:tak:
 
Gratuluję wszystkim trzem szczęśliwym mamusiom!!!
Cudownie, dzieci zdrowe :-):-):-)
Ewelcia tak się męczyła, a niby te mniejsze dzieci łatwiej urodzić. Widać, to bzdura!
A mi się zimno zrobiło - to i u nas już tuż, tuż...? Moje maleństwo też już ma prawie 3 kg i szyjka mi się już ruszyła do akcji...
 
Ewelcia gratulacje i wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Synka.!!! Pierwszy chłopak w marcóweczkach -Super!!!





 
Super :-)
No i Ewelcia już po :tak:
Ewelcia mega gratulacje, jesteś dzielną mamą, dużo zdróweczka dla Ciebie i Twojego Synka :happy:
 
reklama
gratulacje :-)

ale super pierwszy chlopak
teraz czekamy az oboje wroca do domku :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry