reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antyperspirant Dove Powder Soft

Dziekuje, ze moglam zostac testerka stick`a firmy Dove. Jestem w pelni zadowolona. Jest delikatny a zarazem skuteczny. W 100% polece go swoim znajomym. Przypadnie im do gustu tak jak i mi. Od dzisiaj tylko i wylacznie bede uzywac tego antyprespirantu. Przyjemnie pachnie, idealna konsystencja i brak przykrego zapachu przy poceniu sie. Gdybym miala ocenic stick Dove w skali do 10 dostaje ode mnie maksymalna ilosc punktow.
 
reklama
Antyperspirant bardzo ładnie pachnie,nie koliduje z zapachem perfum.Działanie utrzymuje sie do 24 godzin.Nie podrażnia,skóra bez podrażnień ,lekko nawilżona.Jestem bardzo zadowolona.
 
Oceniam wersję w sztyfcie. Produkt ma bardzo ładny, delikatny zapach. Nie pozostawia na skórze nieprzyjemnej powłoki a na ubraniach żadnych plam. Przez cały dzień czuję się świeżo i komfortowo.
 
Testowałam Dove w spray'u. Najważniejsza dla mnie była długa ochrona. Jako młoda mama niejednokrotnie porządnie się spocę. Dove chronił mnie idealnie nawet wtedy, gdy długo musiałam nosić swojego syna na rękach. Ważny był też dla mnie zapach. Delikatny, który nie drażnił mojego dziecka. Jestem bardzo ciekawa innych produktów z linii.
 
jak dla mnie rewelacja zapach boski ... dzialanie tez boskie w ogole produkt mega mi sie podoba jestem zadowolona .. wrecz sie zakochalam w zapachu i fakt tego ze chroni 48 h dla mnie duzy plus .. z czystym sumienim moge go polecic :)
 
Lubię dezodoranty Dove, dlatego na wieść o testowaniu nowej linii bez zastanowienia się zgłosiłam. Wybrałam produkt w sprayu. Firma jak zwykle nie zawiodła. Deo jest bardzo przyjemne w stosowaniu. Bardzo łagodne w kontakcie i niezawodne w działaniu. Nie podrażnia skóry nawet jeśli wcześniej została potraktowana maszynką do golenia. Nie pyli talkiem, nie zauważyłam żeby produkt brudził ubrania. Pięknie pachnie. Jak to Dove. Subtelnie, otulająco. Idealna nuta zapachowa w chłodne i nieprzyjemne jesienne dni. Nie jest zbyt mocna, więc nie koliduje z perfumami. A teraz najważniejsze - produkt skutecznie trzyma w ryzach pot. Nie cierpię co prawda na nadmierną potliwość, ale też nie mogę napisać, że nie mam w tej kwestii kłopotów. A Dove daje radę. Przez cały dzień jest suchutko i świeżo. Czyli idealnie.
 
Otrzymałam Dove Power Soft do przetestowania, rollon. Zapach bardzo delikatny, kobiecy, pudrowy, dla mnie bomba:). Przetestowałam go w różnych momentach. Na siłowni sprawdził się rewelacyjnie, pachy cały czas pachniały świeżo, super. W stresującej sytuacji również można niego liczyć w stu procentach. Od teraz będzie to mój ulubiony i bardzo skuteczny antyperspirant. Super jest. Polecam :)
 
Miałam możliwość testowania Antyperspirantu Dove Powder Soft w sztyfcie. Zapach bardzo przyjemny i delikatny, długotrwała ochrona przed potem. Ładnie się wchłania w skóre i pozostawia ją delikatną i miłą w dotyku. Na pewno będzie on wydajny i wart ponownego kupienia. Polecam
 
reklama
Dove powder soft idealny dla każdego,sprawdza się w każdym przypadku.Ma przepiękny zapach i nie zostawia białych plam na ubraniach.
 
Do góry