reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antyperspirant Dove Powder Soft

Mam przyjemność testować wersje w kulce.
Zapach - pudrowy. Niektórych może dusić, mi przypadł do gustu... jest niezwykle dziewczęcy.
Działanie? Jak to Dove. Bardzo dobre. Nie drażni, wytrzymuje moje tempo życia - ogólnie na plus.
Opakowanie - estetyczne, wygodne w stosowaniu.
Wydajność - w normie.
Cena - jak to nowość, póki co nieco wysoka, czekamy na promocje ;)
 
reklama
Otrzymałam do testów stick i jestem bardzo zadowolona. Zapach jest dla mnie obłędny, a i skuteczność fenomenalna
 
Miałam możliwość przetestowania dezodorantu Dove i muszę powiedzieć że bardzo mi przypadł do gustu . Jest bardzo wydajny,wystarczy trochę aby pachnieć i się nie pocić. Bardzo dobrze zapobiega poceniu i oczywiście pięknie pachnie. Nie zamienię go już na żaden inny.
 
Dezodorant o bardzo przyjemnym zapachu, ale o długotrwałym działaniu. Nie pozostawia plam na ubraniach. Jest rewelacyjny!!!Polecam!
 
Przetestowałam dezodorant w spray,u Dove i jestem w miarę zadowolona.Mój problem z mokrymi pachami pozostał .Widocznie ja potrzebuję jakiegoś specjalistycznego srodka z apteki.Jednak Dove pozostawia super zapach przez cały dzień ,zarówno na ciele jak i na ubraniu w miejscu pod pachami.Poleciłabym go innym kobietkom.
 
Aż 500 osób miało szansę przetestować pierwszy antyperspirant od Dove o delikatnym, pudrowym zapachu i pielęgnacyjnych właściwościach.

Nowe antyperspiranty Dove Powder Soft podobno zapewniają skuteczną, 48-godzinną ochronę przed potem i przykrym zapachem, ale także pielęgnują skórę. Producent zapewnia, że przyjemność stosowania gwarantuje niezwykle ciepła i pudrowa kompozycja zapachowa, w której dominują zmysłowe akordy kwiatowe – frezji i peonii. A co na ten temat sądzą nasze testerki?
 
otrzymałam DOVE w stick'u i jestem zadowolona chociaz 48 wg mnei na pewno nie chroni to cały dzien nie czuje dyskomfortu . I przede wszystkim ma bardzo ładny i intensywny zapach co ja osobiście bardzo lubie. Mam nadzieję że zczasem nie zmienią się jego właściwości :)
 
Jestem w trakcie testowania. Dove Powder Soft jest świetny! Skuteczny i wydajny. Antyperspirant działa BARDZO DŁUGO, jest delikatny, a zapach...mm tak właśnie pachnie pudrowy róż. POLECAM GO!
 
Miałam możliwość testowana Dove w sprayu. Antyperspirant ma wiele zalet: *jest delikatny dla skóry nawet po depilacji, *spełnia swoje zadanie chroniąc przed poceniem i przykrym zapachem, *nie zauważyłam żeby brudził ubrania. Marka Dove jak dla mnie słynie z dbałości o naszą skórę i w tym przypadku również o to zadbała. Skóra pod pachami jest miła w dotyku, nawilżona. Spray ma też jednak swoje minusy (jak dla mnie, bo niektórzy to chwalą) a mianowicie dla mnie zapach pudrowy jest po pierwsze zbyt mdły, a przy tym bardzo intensywny. Jest na tyle mocny, że przyćmiewa moje perfumy. Zapach Dove czuje przez cały dzień od porannej aplikacji co mi osobiście przeszkadza. Kolejnym minusem jest fakt że dezodorant trzeba przed aplikacją dobrze wstrząsnąć, inaczej psika bryłkami pudru.
Czy jest to produkt typu must have... Hmmm uważam że jest całkiem przyzwoity, ale nie mam wrażenia, że nie mogę bez niego żyć. Jeśli chodzi o skuteczność-śmiało mogę go polecić.
 
reklama
Również jestem szczęśliwą testerką roll on :) Dla mnie jest to strzał w 10, dobrze się rozprowadza, świetny delikatny zapach, długotrwała ochrona przed potem. Nie zamienie go na żaden inny. Polecam !
 
Do góry