reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antyperspirant Dove Powder Soft

Miałam szczęście dostać się do testów Dove Powder Soft.Nie wiecie ale mnie ciężko zadowolić i dobrać kosmetyk do moich wymagań.
Dodatkowo karmię piersią i nie mogę sobie pozwolić na mocne zapachy przeszkadzające maluszkowi.
Dove sprawdził się rewelacyjnie,ma delikatny pudrowy zapach i bardzo szybko się wchłania.Rano pachy są świeże i takie są też przez cały dzień.Nie pozostawia śladów na ubraniu i jest bardzo wydajny.Na pewno gdy kiedyś się skończy kupię kolejny :) Oby więcej takich testowań :)
 
reklama
gkami68
miałam okazje testować najnowszy Antyperspirant Dove Powder Soft. To jest już kolejny antyperspirant tej firmy który testuje. Nie zawiódł mnie. Chroni pielęgnuje i dba o nasza skore pach.
 
Miałam przyjemność testować Antyperspirant Dove Powder Soft w sztyfcie. Jestem zupełnie zadowolona z jego działania i zapachu. Nie podrażnia delikatnej skóry pod pachami - nawet gdy posmaruję się nim po depilacji. Zapach jest delikatny, ładny i nie przeszkadzał nawet mojej córeczce - a często przy antyperspirantach miała wstręt do piersi - przeszkadzał jej zbyt ostry zapach. Zapomniałam o poceniu się - jest skuteczny, działa długo i dobrze. Mimo, że po ciążach zwiększyła się moja potliwość (i 'zapach' tez bardziej nieprzyjemny)i nie jeden atyperspirant znanej marki nie radził sobie to Dove Powder Soft poradził sobie idealnie.
 
Testowałam dezodorant w kulce. Sprawdził się w 100%. Chroni przed nieprzyjemnymi zapachami. Jak na razie mnie nie zawiodl. Dzieki niemu czulam sie komfortowo przez caly dzien, nawet w czasie intensywnych cwiczen.
Zapach delikatny, przyjemny, nie mam co do niego zastrzezen.
Nie wywolal uczulenia.
Dezodorant na pewno jeszcze nie raz u mnie zagosci.
Polecam.
 
Otrzymałam Antyperspirant Dove Powder Soft w stick'u.Zakochałam się w nim, ponieważ ma bardzo przyjemny zapach, działa w 100 %, jest idealny dla osób z problemem potu, ten produkt nie podrażnia ani nie wywołuje alergii. Jak dla mnie najbardziej skuteczny antyperspirant,caly dzien czuje się komfortowo.
 
Otrzymałam Antyperspirant Dove Powder Soft w spray'u.Świetny antyperspirant, jestem z niego niezwykle zadowolona. Jest w średniej wielkości buteleczce, przycisk bardzo łatwo się naciska, a poza tym sama jego kolorowa etykieta przyciąga wzrok. Zapach, jak to na DOVE przystało, nie jest jakiś mocny, delikatny, ale ładny, naprawdę mi się podoba.Jego aplikowanie jest łatwe, rozpyla się szybko, nie wytryskuje na boki. Doskonale wchłania pot i nieprzyjemny zapach.
Poręczna butelka zmieści się do kobiecej torebki.
 
Miałam możliwość zapoznać się z Dove Powder Soft w sztyfcie i z chęcią podzielę się moimi spostrzeżeniami. Antyperspirant posiada przyjemny zapach oraz delikatną kremową konsystencję, która odpowiednio nawilża skórę, zapewnia ochronę na najwyższym poziomie i nie podrażnia. Kosmetyk w tej wersji jest łatwy w użyciu i nie pozostawia śladów. Nawet podczas wysiłku fizycznego mnie nie zawiódł. Dove Powder Soft sprawia, że czuje się komfortowo w każdej sytuacji!
 
Miałam możliwość zapoznać się z Dove Powder Soft w sztyfcie i z chęcią podzielę się moimi spostrzeżeniami. Antyperspirant posiada przyjemny zapach oraz delikatną kremową konsystencję, która odpowiednio nawilża skórę, zapewnia ochronę na najwyższym poziomie i nie podrażnia. Kosmetyk w tej wersji jest łatwy w użyciu i nie pozostawia śladów. Nawet podczas wysiłku fizycznego mnie nie zawiódł. Dove Powder Soft sprawia, że czuje się komfortowo w każdej sytuacji!
 
Testuję antyperspirant w sztyfcie. Ma on piękny delikatny zapach, wyczuwalny cały dzień ale nie gryzie się z perfumami. Kremowa konsystencja łatwo się rozprowadza i doskonale pielęgnuje nawet podrażnioną skórę. Co dla mnie jest ważne bardzo dobrze się zmywa pod prysznicem. Chroni w 100% nawet przy nadmiernym poceniu. zostaje ze mną na zawsze :)
 
reklama
Odkąd otrzymałam antyperspirant Dove roll-on nie wyobrażam sobie, że mogłabym stosować jakiś inny. Ma niesamowity delikatny zapach, jest przyjemny i delikatny dla mojej wrażliwej skóry. Z czystym sumieniem mogę go w 100% polecić ;)Dziękuje za możliwośc wypróbowania ;)
 
Do góry