reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja w uk

u mnie jest strasznie po tych pigulkach,drugie opakowanie koncowka i odkladam so do dupy nikomu nie polecam MIKROGYNON:no: LIBIDO :sorry:
W PIATEK IDE DO LEKARZA teraz mam dylemat,czy brac nowe pigulki czy moze spirale i tu moje pytanie do was laski,ja dlugo czekalyscie na wizyte???bo trzebg sie umowic jak sie nie myle do kliniki planowania rodziny tak?ja @ mam dostac w niedziele,poniedzialek,wiec niewiem czy uda sie tak szybko zalatwic wizyte:confused: jak myslicie i ja polecacie,oni wam doradzali ktora czy same sie dowiadiywalyscie?
 
reklama
Dziewczyny ktoree maja spirale. Czy zakladalyscie ja podczas okresu? Bo dzis bylam u gina w Pl o on mowi ze to niekoniecznie w trakcie trzeba zakladac i ze moze mi zalozyc nawet teraz Zrobil mi USG i powiedzial ze nie widzi przeciwwskazan.Bo na okres to u mnie sie nie zapowiada i nawet zarysu jajeczek nie
widzial.
Wiecie cos na ten tema?
 
Gin mi dzis powiedzial ciekawa rzecz.
Na podwyzszenie libido w naturalny sposob podobno dobry jest sok z czerwonych grejfrutow. Zakupilam 4 litry bo ma przylatuje w poniedzialek:):):)
 
u mnie to samo, co u kasiulki:tak:koncze drugie opakowanie micronoru i tez nie narzekam;-)wiec zalezy co komu podpasuje:-)
 
he he wszystkie beda pily teraz sok grapefruit :tak::-D
macie racje na niektore bedzie dzialac poztywnie a na niektore nie ...ja tez tak mialam po tabletkach ...chyba po dianie jak sie nie myle ...ale po harmonet mialam na plusie libido!!
pozdrawiam...
mam pytanie na jaki okres najkrocej zakladaja spiralke w anglii ?? i czym sie rozni ta hormonalna od nie hormonalnej ktora jest lepsza??
 
reklama
Do góry