reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja w uk

reklama
Wydaje mi sie ze jakos po drugim.Wzielam niecale 4 i odsawilam.Czekam na @.Ale jakos nie widac:-(
 
na pewno sie pojawi
ciekawe jak ja bede sie czula

w sumie to szczerze mowiac zalozyla bym sobie spirale,ale tera niewiem jak to jest przy pig,poprostu odstawiam i moge od razy zalozyc ja????????hmm.........niewiecie czasem

pewnie i tak musze czekac az sie rana zagoi :confused:
 
Nie wiem jak po zabiegu ale po odstawieniu pigulek misusz tylko poczekac na@.

A tak wogole to dzelna z ciebie babka. Dobrze ze nie bolalo. Ja po porodzie to strasznie sie lekarzy boje.
 
A okres to nie wiem czy tak szybko wroci bo caly czas karmie piersia. Dopiero soczki zaczelam wprowadzac. Ale podobno po odstawieniu pigul szybciej wraca.
 
WITAM
Dzisiaj zalozylam IUD(spirale niehormonalna),powiedzieli ze jest na 10 lat,wiec dluzej niz myslalam:happy:
Jesli chodzi o samo zalozenie to bylo zupelnie inaczej niz myslalam ze bedzie,nasluchalam sie i naczytalam,ze zalozenie bardzo boli i ze bede sie zle czula.Moze jestem szczesciara(nie wiem:confused:),ale wcale nie bylo to straszne,zalozenie trwalo jakies 5 minut,i niebylo mowy o zadnym bolu,wiadomo przyjemnie tez nie bylo bo chyba malo ktora lubi jak ktos jej cos dziwnego robi:baffled:i to w takim miejscu:-p.Jak narazie nie odczuwam zadnej zmiany nic mnie nie uwiera i nie boli(zobaczymy jutro).Za 6 tygodni mam przyjsc na kontrole.To chyba by bylo tyle :happy:
Mam nadzieje ze wszystko sie ladnie ulozy i nie bede miala z nia problemow.:happy:
 
reklama
brawo dorcia

ja bede nastepna duzo rozmawialam lekarzem w polsce na ten temat i on bardzo polecal tylko polecal hormonalne bo podobno te niehormonalne zwiekszaja ryzyko ciazy pozamacicznej, a czy jest mozliwosc w UK zalozyc hormonalna spirale bo w pl kosztuje 1000zl:tak:
 
Do góry