reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja w uk

hej dorcia;-)
ja tez myslam o spirali,ale jednak sie rozmyslilam tylko dlatego bo mam miec niedlugo zabieg,niechcialm juz dluzej czekac i uzywac gum:no:wiec na razie biore pigulki
a ty jak uwazasz,niewiemm jak jest z implantami,ja gralma zaszczyk dapo-provera co 12 tyg,jeden minus brak @,teraz pigulkami musze sobie uregulowac,ja jak na razie slyszalm dobre opinie o spirali,tereaz juz chyba rabia dokladniejsze,zreszta jak kazda metoda nie daje 100%
powodzenia w decyzji:tak:;-)
 
reklama
Dzisiaj dostalam @ i usmiech mi z buzki nie schodzi,przyznam sie wam ze juz tracilam nadzieje boto 2 tygodnie po terminie i tescik mi chodzil po glowie:baffled:
Prawdopodobnie jutro zaloze spirale,a wieczorkiem zdam relacje:happy:

maxin-trzymam kciuki za zabieg,do 14 jeszcze troche czasu wiec sie niemartw i zrelaksuj,napewno szybko wrocisz do siebie:tak:i wszystko bedzie ok:tak:
 
ja chybz zacznę min pigułki rac bo karmię:tak:
też mnie ciążofobia dopadła;-)nie chce się stresowac ... mam nadzije ze poiguły mi liubido nie obniżą
 
kasiulka-Ja takze biore micronol i narazie wszystko w porzadku.Takze zastanawiam sie nad spirala lub implantem i w sumie bardziej przemawia implant:-).Spirale ma moja siostra i bardzo sobie chwali,jednak troche boje sie przy zakladaniu oraz swiadomosc ze cos tam mam caly czas:no:.Wiadomo to nie tampon ktory jest minimalny:-(.
 
reklama
Do góry